reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziękuje za odpowiedz, no mi już ochota się pojawia ale boje się trochę żeby czegoś nie podrażnić a z drugiej strony bardzo potrzebuje bliskości. Hormony mi szaleją po tej stymulacji
No wlasnie dziewczyny .. ile czasu przed punkcja powinno się „ pościć” .. w sensie żeby nasienie było „świeże”
 
Może reakcja po progesteronie?.Jeśli miałaś blastocystę to spokojnie już w poniedziałek możesz iść na betę.
Dziewczyny dzisiaj z powodu pracy nie mogłam iść na betę więc zrobiłam w domu test sikany... Dzisiaj 11 dpt i niestety negatywny... Jestem załamana... Łudzić się jeszcze czy już odpuścić?
 
Dziewczyny, wracam do Was po dłuższym czasie. Jestem dziś 13dpt blastusia wychodzącego z otoczki. Jutro mam iść na betę, ale nie wytrzymałam i zrobiłam sikańca. Wyszły dwie kreski jak na zdjęciu. Oczywiście pójdę jutro na betę żeby się upewnić, ale myślicie że to dobry znak?
20191028_074026.jpg
 
reklama
Do góry