reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Tyle ile nas tu tyle objawów, mi brzuch nie daje specjalnie odpocząć dlatego brałam dwie nospy max dzisiaj i zaraz wezmę następna. Mnie zupełnie odwrotnie martwi to ze boli i ze to skurcze a organizm odrzuca ciąże. Dużo leżę i pije wodę, magnez biorę już od dawna. Ciężko mi określić czy to skurcze czy nie dlatego się denerwuje. Mam nadzieje ze minie mi to. Dzisiaj pierwszy dzień jesteś bez nospy ? Dobrze pamietam :)
Tak dzisiaj pierwszy dzień bez nospy, ale jakiejś różnicy nie zauważyłam :happy: pozostaje poczekać jeszcze parę dni i wszystko będzie wiadomo.
 
Dziewczyny potrzebuje pomocy. Martwię się dzisiaj i to już mocno. Cały dzień ( 3dpt) boli mnie brzuch jak na okres choć nie identycznie ( ciągnie od kręgosłupa). Czasami zakłuje z lewej a raz z prawej ( sporadycznie) ale cały dzień z niewielkimi przerwami odczuwam podbrzusze. Podpowiedzcie proszę czy u Was było podobnie? Boje się ze mój organizm odrzuci ciąże a ja mam jakieś skurcze które trudno mi zidentyfikować.
Czy nospa by mogła pomoc czy zaszkodzi ?
Ja bralam do 7 tc po chyba 6 tabletek dziennie. Na ciążę nie zaszkodzi ale ja bym radzila duzo magnezu zamiast nospy bo ona moze powodować osłabione napięcie mięśniowe u dziecka. Moj tak mial i w kikejnej ciąży nospy nie tykne na pewno. Co do objawow to każda moze mieć inne lub ich nie miec. U mnie przy biochemicznej zadnych boli, nic. Po kolejnej ryczałam jak głupia ze znowu sir pewno nie udało bo wszystko boli jak na okres. Imieniny mamy beta pozytywna. Imieniny męża jest serduszko :) dziś bąbelek ma 14 m-cy. Polecam kupić puzzle i układać - odciągnąć głowę od myślenia
 
Ja bralam do 7 tc po chyba 6 tabletek dziennie. Na ciążę nie zaszkodzi ale ja bym radzila duzo magnezu zamiast nospy bo ona moze powodować osłabione napięcie mięśniowe u dziecka. Moj tak mial i w kikejnej ciąży nospy nie tykne na pewno. Co do objawow to każda moze mieć inne lub ich nie miec. U mnie przy biochemicznej zadnych boli, nic. Po kolejnej ryczałam jak głupia ze znowu sir pewno nie udało bo wszystko boli jak na okres. Imieniny mamy beta pozytywna. Imieniny męża jest serduszko :) dziś bąbelek ma 14 m-cy. Polecam kupić puzzle i układać - odciągnąć głowę od myślenia
Boże pierwszy raz słyszę o oslabionym napięciu mięśniowym u dziecka. To zostało stwierdzone przez lekarza?
 
Boże pierwszy raz słyszę o oslabionym napięciu mięśniowym u dziecka. To zostało stwierdzone przez lekarza?
Sa badania na ten temat. Wiadomo nospa od czasu do czasu nie zaszkodzi, hurtowe ilosci juz moga.
Ja nie wzielam nigdy ani tabletki, za to ppdobnie jak Misis magnezu sporo lykalam. U nas problemu z napieciem miesniowym nie bylo.
 
Hey dziewczynki, chcialam sie pochwalic ,ze u mnie na usg super. Ciaza prawidlowa,koncze drugi miesiac dziecko ma juz prawie 3 cm. Za 2 tyg dopiero mam pomalu leki odstawiac. Na usg widac caly zarys malego czlowieczka♡. Na weekend pojechalam odpoczac i whkorzustac ostatnie sloneczko. Wroce to nadrobie czytanko. Pozdrawiam.
Cudownie [emoji173]
 
Hey dziewczynki, chcialam sie pochwalic ,ze u mnie na usg super. Ciaza prawidlowa,koncze drugi miesiac dziecko ma juz prawie 3 cm. Za 2 tyg dopiero mam pomalu leki odstawiac. Na usg widac caly zarys malego czlowieczka♡. Na weekend pojechalam odpoczac i whkorzustac ostatnie sloneczko. Wroce to nadrobie czytanko. Pozdrawiam.
Super wieści :) :) :)
 
reklama
Dziewczyny. Mam straszny kryzys. Dziś 3dpt. W dniu transferu córka zachorowała, katar, kaszel, wymioty... idealnie na ten dzień. Wiadomo, podzwigalam ja nieraz, zaczęło boleć gardło, teraz mi się puścił katar z nosa. Do tego mam brzuch wielki jak balon, i w środku balon. Wyglądam jak w 4ym miesiącu, nie wiem jak ja w poniedziałek wrócę do pracy, w nic się nie mieszcze [emoji29] a przez ta infekcje i dźwignie mam wrażenie, że wszystko na nic [emoji29][emoji29][emoji29]
 
Do góry