reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

W Novum diagnostyczna 2300, zabiegowa 2570zl. Ja miałam zabiegowa +wycinki do badania histopatologicznego około 3tys
Tak z ciekawości, jaki jest u Was koszt histeroskopii? W końcu znam wszystkie szczegóły, będę mieć ją w czwartek 31.10 i uda się zrobić na nfz, ale cena cennikowa Invicty powala (2800zl za sam zabieg, bez wliczonego znieczulenia, badań i konsultacji anestezjologicznej). Jestem ciekawa jakie są koszty w innych klinikach.
 
reklama
My jeszcze troszkę musimy poczekać ☺ Jak się czujesz dzisiaj po odstawieniu nospy i relanium ?
No właśnie powiem Ci że tak samo się czuje, nadal mnie nic nie boli i trochę mnie to martwi....poprzednio pobolewał mnie brzuch i byłam w ciąży a teraz cisza..... ech no nic co będzie to będzie. A u Ciebie jak tam samopoczucie? Brałaś nospe czy brzuch przestal boleć?
 
Myślę, że się dowiem w poniedziałek, bo wtedy mam się skontaktować z nimi ponownie
Znajoma ginekolog chce zrobić mi usg już w przyszłym tyg, ale to za wcześnie będzie... Ja niestety trochę mam problem z pracą, bo jestem lek i dyżuruje też w nocy, więc myślę nad zaświadczeniem do pracy
A Tobie coś mówili o usg?
Mam jeszcze do ciebie pytanie jako do lekarza. Jak podaje sobie zastrzyk podskornie to mogę tam też wstrzyknac trochę powietrza? Czasem zdaza się że nie świadomie przebije jakąś żyłkę i boję się że coś się stanie
 
No właśnie powiem Ci że tak samo się czuje, nadal mnie nic nie boli i trochę mnie to martwi....poprzednio pobolewał mnie brzuch i byłam w ciąży a teraz cisza..... ech no nic co będzie to będzie. A u Ciebie jak tam samopoczucie? Brałaś nospe czy brzuch przestal boleć?
Tyle ile nas tu tyle objawów, mi brzuch nie daje specjalnie odpocząć dlatego brałam dwie nospy max dzisiaj i zaraz wezmę następna. Mnie zupełnie odwrotnie martwi to ze boli i ze to skurcze a organizm odrzuca ciąże. Dużo leżę i pije wodę, magnez biorę już od dawna. Ciężko mi określić czy to skurcze czy nie dlatego się denerwuje. Mam nadzieje ze minie mi to. Dzisiaj pierwszy dzień jesteś bez nospy ? Dobrze pamietam :)
 
reklama
Hello. Dziewczyny, wysłałam maila do Invimedu z pytaniem, czy można u nich wykonać badanie UMA, bo nigdzie na ich stronie nic o tym nie było napisane.
Zadzwoniła do mnie koordynatorka i powiedziała, że lekarze potrafią wykonać to badanie, ale jest to badanie niezwykle rzadkie, że nawet nie mają go w cenniku, bo się go prawie nie wykonuje, że to lekarz decyduje, czy je wykonać, czy nie, ale że jak już robią, to na pewno nie przed transferem :/ dziwne, bo myślałam, własnie, że chodzi o to aby właśnie przed transferem było wykonane. Generalnie babka chciała chciała mnie zbyć i przekonać, że jednak nie ma sensu to badanie. We wtorek mam wizytę u gina, to zapytam co i jak. A teraz pytanie do Was - czy któraś z Was miała wykonywane to badanie w Inwimedzie we Wrocławiu? Jakie są wskazania do wykonania badania?
Ponawiam dziewuszki swoją wiadomość, tak w razie W, bo żadna mi nie odpisała :(
;)
 
Do góry