reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Tak z ciekawości, jaki jest u Was koszt histeroskopii? W końcu znam wszystkie szczegóły, będę mieć ją w czwartek 31.10 i uda się zrobić na nfz, ale cena cennikowa Invicty powala (2800zl za sam zabieg, bez wliczonego znieczulenia, badań i konsultacji anestezjologicznej). Jestem ciekawa jakie są koszty w innych klinikach.
Ja miałam histeroskopie miesiąc temu i płaciłam około 2000 ze wszystkim (tzn histeroskopia, narkoza, wycinek do badania, samo badanie i wylezeczkowanie)
 
Tak z ciekawości, jaki jest u Was koszt histeroskopii? W końcu znam wszystkie szczegóły, będę mieć ją w czwartek 31.10 i uda się zrobić na nfz, ale cena cennikowa Invicty powala (2800zl za sam zabieg, bez wliczonego znieczulenia, badań i konsultacji anestezjologicznej). Jestem ciekawa jakie są koszty w innych klinikach.
1200 za wszystko w Bocianie robione w grudniu
 
Bierz nospe, jesli nie masz nospy max , to wez sobie dwie. Ciagniecie i bol moze byc i objawem ciazy i czegos innego. Dmuchaj na zimne.
Ja brałam nospa max 8-10 tabletek dziennie. I niestety i tak nie pomogło,bo skurcze nadal miałam, a transfer był nieudany.
Dziewczyny z tąd polecily mi brać też magnez, pod dużo wody i leżeć, leżeć i Jeszce raz lezezc.
 
Tak z ciekawości, jaki jest u Was koszt histeroskopii? W końcu znam wszystkie szczegóły, będę mieć ją w czwartek 31.10 i uda się zrobić na nfz, ale cena cennikowa Invicty powala (2800zl za sam zabieg, bez wliczonego znieczulenia, badań i konsultacji anestezjologicznej). Jestem ciekawa jakie są koszty w innych klinikach.
Poszukaj na NFZ. Miałam za darmo z laparo.
 
reklama
Do góry