reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Musi być dobrze :) A dlaczego dopiero po transferze dowiesz się czy dobry genetycznie? To było pgd? A to nie powinno być wiadomo przed transferem? Dlaczego badalisci w sumie, lekarz namawiał ?
Co to jest pgd? Ogólnie namawiali nas jak były swierze ale 5 zarodków po 2.5 tys za sztukę. Nie zdecydowaliśmy się. A teraz tak wiercili dziurę że się zgodzilismy
 
reklama
Beta 68.22 8dpt o mam też wyniki na laktoze i mogę jeść mleko i mleczne produkty :)

Wiedziałam!!! Jupi kochana!!!
I koniec z czarnymi myślami!!!

Przy pierwszym podejściu mialas transfer dwóch zarodków?
Mi moja gin pow że przy pierwszym nie można, że zawsze podaję się jeden no ale w sumie zobaczymy co powiedzą lekarze w klinice. A jeżeli mogę spytać, nie przyjęły się oba?

To zależy od kliniki, u mnie zgodzili się bez problemu, ale była kiedyś tutaj dyskusja na ten temat i wyszło, że zależy to od polityki konkretnej kliniki
 
Bo oni twierdzą że z ich strony jest wszystko ok a to że zarodek się nie przyjął to jest na pewno jego wada
Kochana nie ma co drążyć bo dziś dla ciebie radosny dzień. Gratuluję ciąży:) Jednak nadal nie pojmuję po co im to badanie. Szkoda pieniążków. Nawet jak zarodek był wadliwy no cóż pech, pełno takich sytuacji w naturze. Nie znaczy to że każdy będzie z wadą.
 
Kochana nie ma co drążyć bo dziś dla ciebie radosny dzień. Gratuluję ciąży:) Jednak nadal nie pojmuję po co im to badanie. Szkoda pieniążków. Nawet jak zarodek był wadliwy no cóż pech, pełno takich sytuacji w naturze. Nie znaczy to że każdy będzie z wadą.
Też tak z malzem myślimy ale co wizyta ta sama gadka. A teraz siedzimy jak ma szpilkach bo info miało być wczoraj a dzisiaj jeszcze nie ma. Ale jak pytamy o przykłady to za każdym razem w czarnym scenariuszu nam opowiadają. Na accofil mieli długie zęby i nie akceptują zaleceń Paśnika. Ale my o tak zrobiliśmy po swojemu :)
 
reklama
Do góry