reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny powiecie mi coś na temat tych wyników: przeciwciała przeciwjądrowe ANA wynik dodatni 1:160 plamisty, przeciwciała przeciwplemnikowe ASA wynik 29,80 RU/ml oraz nieprawidłowy mthfr. Wizytę u Paśnika mam dopiero pod koniec listopada
 
Dziś okazało się, ze moja 5 lat młodsza siostra jest w ciąży, moi rodzice w końcu zostaną dziadkami, bardzo na to czekali. Wiecie .... cieszę się bardzo... ale jednocześnie robiłam wszystko, żeby się nie rozpłakać
Mój młodszy brat w grudniu też zostanie ojcem..Cieszę się bardzo ale jak bratowa powiedziała że spełniła marzenia moich rodziców o zostaniu dziadkami(pierwszy wnuk) to od tego momentu jakoś niechętnie mam ochotę na kontakty nią..Nie ma co się oszukiwać-to boli.
 
Dziś okazało się, ze moja 5 lat młodsza siostra jest w ciąży, moi rodzice w końcu zostaną dziadkami, bardzo na to czekali. Wiecie .... cieszę się bardzo... ale jednocześnie robiłam wszystko, żeby się nie rozpłakać
Kochana, doskonale Cię rozumiem, w lutym przechodzilam to samo.. siostra mlodsza 6 lat.. na szczescie wspiera mnie i meza z calych sil chyba jak nikt inny a jej synus to taki maly bąbelek, dzis konczy miesiac.. mam nadzieje,ze to cioci amulecik na szczęscie !
 
Dziś okazało się, ze moja 5 lat młodsza siostra jest w ciąży, moi rodzice w końcu zostaną dziadkami, bardzo na to czekali. Wiecie .... cieszę się bardzo... ale jednocześnie robiłam wszystko, żeby się nie rozpłakać
Gdy mi mąż w grudniu zeszłego roku w Mikołajki zakomunikował, że jego siostra jest w ciąży, siedziałam w samochodzie i wyłam
Dziś okazało się, ze moja 5 lat młodsza siostra jest w ciąży, moi rodzice w końcu zostaną dziadkami, bardzo na to czekali. Wiecie .... cieszę się bardzo... ale jednocześnie robiłam wszystko, żeby się nie rozpłakać
Gdy mi mąż w mikołajki zakomunikował,że jego siostra jest w ciąży to siedziałam godzinę w samochodzie i wyłam. Nawet tego nie można nazwać płaczem, bo to nie był płacz to było wycie swojej Mamie do telefonu. A On nie rozumiał czemu ja się nie cieszę. Teraz, gdy Mały się urodził, staram się ograniczać bardzo kontakt z teściami, bo teściowa co mnie widzi to gada o wnuku i pokazuje zdjęcia. Oni myślą,że ja wszystko dzielnie znoszę, a wracam do domu i płaczę zamknięta w łazience.
Dlatego doskonale Cię rozumiem ale z drugiej strony próbuje sobie tłumaczyć, że wszystko jest po coś. I próbuje cieszyć się szczęściem innych.
 
reklama
Do góry