reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Wiem wiem łatwo się mówi ale też mam tak jak ty że nie mogę wytrzymać potem żałuję i dramatyzuje. Mimo wszystko trzymam kciuki :)
Rozumiem Cię.Ja kiedyś zrobiłam to automatycznie byłam w takich nerwach i stało się.
Postaraj się wpoic sobie że to nic nie przesadza jeszcze może być pieknie
Oj, dziewuszki... Jesteście takimi optymistkami, że aż trudno uwierzyć :)
Wszystkie takie jesteście, dziękuję za miłe słowa :* :)
 
reklama
Dziewczyny Wy tu tak o tym clexane. Znam ten bol. Po transferze tez liczylam dni ile jeszcze tym dziadostwem sie bede musiala kluc. A tu lekarka prowadzaca ciaze powiedziala ze do 34 tygodnia!!
Nooo... takze kluje sie dalej i juz nie wiem gdzie wbijac. Tyle zrostow przez te 5 miechow sie zrobilo.
A w posladki próbowałaś? Tzn mąż? Kurde 34 tydzień. PODZIWIAM i przytulam bo wiem, że to paskudne. I jasne, że dla zdrowia ciąży i dziecka przyjmowalybysmy i 10 lat ale nie o to chodzi :) po prostu boli i chcialam sie wyzalic. Ale juz nie narzekam :)
 
Dziewczyny Wy tu tak o tym clexane. Znam ten bol. Po transferze tez liczylam dni ile jeszcze tym dziadostwem sie bede musiala kluc. A tu lekarka prowadzaca ciaze powiedziala ze do 34 tygodnia!!
Nooo... takze kluje sie dalej i juz nie wiem gdzie wbijac. Tyle zrostow przez te 5 miechow sie zrobilo.
Ooooooo jeny!!!! Do 34 tygodnia!!!! Jeny współczuję Ci strasznie :confused::confused::confused::confused::confused::frown::frown::frown::frown: ja to pewnie w przeciwieństwie do Ciebie mam mało sinikaków. Trzymaj się dzielnie i trzymam kciuki abyś wytrwala ✊✊✊✊✊ :):):):):):)
 
Zarodek dwudniowy.
Wiem, że masz rację, no ale co mam zrobić???
Nie mogłam się powstrzymać...
Tak to jest zostawić staraczkę po transferze samą w domu z sikańcem... Sikańce oszukańce, idź w poniedziałek na betę, a na razie no panic!!! Wiem, łatwo się mówi... Też jka mam w domu to sobie obiecuję że nie zrobię i robię codziennie. Tak że teraz nie kupiłam. Stwierdziłam, że zainwestuje te parę zeta w dobre lody. Przynajmniej poprawiają humor
 
Tak to jest zostawić staraczkę po transferze samą w domu z sikańcem... Sikańce oszukańce, idź w poniedziałek na betę, a na razie no panic!!! Wiem, łatwo się mówi... Też jka mam w domu to sobie obiecuję że nie zrobię i robię codziennie. Tak że teraz nie kupiłam. Stwierdziłam, że zainwestuje te parę zeta w dobre lody. Przynajmniej poprawiają humor
Hahah, jestem nieobliczalną staraczką :D
Bete i tak muszę zrobić w poniedziałek, według zalecenia lekarza. Ale wynik i tak będzie pod wieczór :(
Oszaleje :)
 
reklama
A w posladki próbowałaś? Tzn mąż? Kurde 34 tydzień. PODZIWIAM i przytulam bo wiem, że to paskudne. I jasne, że dla zdrowia ciąży i dziecka przyjmowalybysmy i 10 lat ale nie o to chodzi :) po prostu boli i chcialam sie wyzalic. Ale juz nie narzekam :)
Mi lekarka powiedziała że Clexane można jeszcze podać w "boczki" ;) polecam bo siniaki wychodzą mniejsze :)
 
Do góry