reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.

❤❤❤Trzymamy kciuki za wgryzanie się Kropków w nowe 9 miesięczne domki Mamuś❤❤❤

Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):* Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!

Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo


Skontrolujcie kalendarz i uzupełnijcie pod linkiem:
Link do: Kalendarz

"Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Masz zainstalowaną aplikację ""Arkusze Google""?"
Jeśli nie - zrób to!
Sklep Play -> wyszukaj arkusze google -> zainstaluj -> po zainstalowaniu otwórz kalendarz


2019-10-07 sylwia113 beta!!!!!!!
2019-10-08 goffa13 wizyta serduszkowa ❤❤❤
2019-10-11 Netiaskitchen beta!!!!!!!
2019-10-11 Witamitawegaminka wizyta serduszkowa ❤❤❤
2019-11-17 Babeczki termin porodu
2019-11-26 Mitotaj termin porodu
2019-11-28 Vinszka termin porodu
2019-12-01 pini88 termin porodu
2019-12-03 Pala termin porodu
2019-12-20 Skarbulenka termin porodu
2020-02-05 Konstancja27 termin porodu
2020-02-19 AleAle27 termin porodu
2020-03-22 anulka36 termin porodu
 
reklama
Tyyyyy to jesteś dopiero twarda babka!!! :-) :) :-) :) :-) :) :-) :) :-) :) :-) :) :-) :) :-) :)
Kochana zastrzyki to pikuś. W ciąży trzy miesiące plackiem w szpitalu, wstawałam tylko do toalety i szybki prysznic. Bywało trudno fizycznie i psychicznie. Długotrwałe lezenie spowodowało osłabienie mięśni i przepuklinę pępkową po CC, zatem kolejna operacja mnie czeka:( Warto było przez to wszystko przejść, córeczka śliczna i zdrowa jest ze mną. Walczcie kochane, powodzenia !!!!
 
Dziewczyny które brały clexane lub inne na rozrzedzenie krwi, czy mialyscie plamienia?
Ja biore neoparin na rozrzedzenie krwi. Nie maialam plamien...zreszta nie wiem co to bywa ale czasem mam na wkladce crinone wyciekajacy w grudkach takich bladorozowych i nie wiem czy to jakies lekkie plamienia czy crinone tak sie zabarwia bo kumulacji
 
reklama
Do góry