reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Wiem wiem łatwo się mówi ale też mam tak jak ty że nie mogę wytrzymać potem żałuję i dramatyzuje. Mimo wszystko trzymam kciuki :)
Rozumiem Cię.Ja kiedyś zrobiłam to automatycznie byłam w takich nerwach i stało się.
Postaraj się wpoic sobie że to nic nie przesadza jeszcze może być pieknie
Oj, dziewuszki... Jesteście takimi optymistkami, że aż trudno uwierzyć :)
Wszystkie takie jesteście, dziękuję za miłe słowa :* :)
 
reklama
Dziewczyny Wy tu tak o tym clexane. Znam ten bol. Po transferze tez liczylam dni ile jeszcze tym dziadostwem sie bede musiala kluc. A tu lekarka prowadzaca ciaze powiedziala ze do 34 tygodnia!!
Nooo... takze kluje sie dalej i juz nie wiem gdzie wbijac. Tyle zrostow przez te 5 miechow sie zrobilo.
A w posladki próbowałaś? Tzn mąż? Kurde 34 tydzień. PODZIWIAM i przytulam bo wiem, że to paskudne. I jasne, że dla zdrowia ciąży i dziecka przyjmowalybysmy i 10 lat ale nie o to chodzi :) po prostu boli i chcialam sie wyzalic. Ale juz nie narzekam :)
 
Dziewczyny Wy tu tak o tym clexane. Znam ten bol. Po transferze tez liczylam dni ile jeszcze tym dziadostwem sie bede musiala kluc. A tu lekarka prowadzaca ciaze powiedziala ze do 34 tygodnia!!
Nooo... takze kluje sie dalej i juz nie wiem gdzie wbijac. Tyle zrostow przez te 5 miechow sie zrobilo.
Ooooooo jeny!!!! Do 34 tygodnia!!!! Jeny współczuję Ci strasznie :confused::confused::confused::confused::confused::frown::frown::frown::frown: ja to pewnie w przeciwieństwie do Ciebie mam mało sinikaków. Trzymaj się dzielnie i trzymam kciuki abyś wytrwala ✊✊✊✊✊ :):):):):):)
 
Zarodek dwudniowy.
Wiem, że masz rację, no ale co mam zrobić???
Nie mogłam się powstrzymać...
Tak to jest zostawić staraczkę po transferze samą w domu z sikańcem... Sikańce oszukańce, idź w poniedziałek na betę, a na razie no panic!!! Wiem, łatwo się mówi... Też jka mam w domu to sobie obiecuję że nie zrobię i robię codziennie. Tak że teraz nie kupiłam. Stwierdziłam, że zainwestuje te parę zeta w dobre lody. Przynajmniej poprawiają humor
 
Tak to jest zostawić staraczkę po transferze samą w domu z sikańcem... Sikańce oszukańce, idź w poniedziałek na betę, a na razie no panic!!! Wiem, łatwo się mówi... Też jka mam w domu to sobie obiecuję że nie zrobię i robię codziennie. Tak że teraz nie kupiłam. Stwierdziłam, że zainwestuje te parę zeta w dobre lody. Przynajmniej poprawiają humor
Hahah, jestem nieobliczalną staraczką :D
Bete i tak muszę zrobić w poniedziałek, według zalecenia lekarza. Ale wynik i tak będzie pod wieczór :(
Oszaleje :)
 
reklama
A w posladki próbowałaś? Tzn mąż? Kurde 34 tydzień. PODZIWIAM i przytulam bo wiem, że to paskudne. I jasne, że dla zdrowia ciąży i dziecka przyjmowalybysmy i 10 lat ale nie o to chodzi :) po prostu boli i chcialam sie wyzalic. Ale juz nie narzekam :)
Mi lekarka powiedziała że Clexane można jeszcze podać w "boczki" ;) polecam bo siniaki wychodzą mniejsze :)
 
Do góry