reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Zrobiłam dzisiaj morfologię i jest już tylko 13,65 tys/µl leukocytów. Chyba mogę zrobić zastrzyk?
Łucjo niestety nie pomogę. Dużo przeszłaś, to przykre. Mam nadzieję że novum będzie szcześliwe. U mnie też krk porażka a z nov mam córeczkę. Jeżeli dziewczynki ci nie odpowiedzą to wejdź na wątek poronienia nawykowe baby boom tam zapytaj. Pozdraeiam i trzymam kciuki. Kiedyś mówili że kraków zachodzi w ciążę w warszawie.
 
Cześć dziewczyny :) jestem nowa, ale podglądam Was od początku pierwszej stymulacji tj. od lipca :) w srode 14-tego sierpnia miała pierwszy pick up. pobrano 22 pęcherzyków. nie robimy teraz transferu ponieważ chcemy przebadac zarodki. Natomiat mam do Was pytanie, Jestem 3 dzień po a brzuch mam jak balon. Czy Wy też tak miałyście? trochę się martwię bo estriadol miałam 4600. większych dolegliwosci nie mam, czuję jajniki ale to jst do wytrzymania.
 
Cześć dziewczyny :) jestem nowa, ale podglądam Was od początku pierwszej stymulacji tj. od lipca :) w srode 14-tego sierpnia miała pierwszy pick up. pobrano 22 pęcherzyków. nie robimy teraz transferu ponieważ chcemy przebadac zarodki. Natomiat mam do Was pytanie, Jestem 3 dzień po a brzuch mam jak balon. Czy Wy też tak miałyście? trochę się martwię bo estriadol miałam 4600. większych dolegliwosci nie mam, czuję jajniki ale to jst do wytrzymania.
Przy tylu komórkach to normalne. Pij dużo wody. Gdyby cię niepokoiło to podjedź do kliniki sprawdzą jajniki bo miałaś mocną stymulację.
 
@tina35 cieszę się, że zaglądasz tu do nas i trzymasz kciuki✊✊ Na kiedy masz termin? U nas dzisiaj 7dpt ale czuję, że się nie udało bo lewy jajnik boli jak na okres mimo brania spasmoliny. To nasz trzeci transfer i mamy jeszcze dwa mrozaki. Zaczekam i może we wtorek 11dpt zdecyduję się zrobić betę nooo chyba że wcześniej pani @ przyjdzie . Co ma być to będzie, nie poddaję się bo to moje największe marzenie.

Pamiętam tą trudną drogę.
Życzę Ci aby ta wyboista droga szybko się skończyła.
A nie planujesz testu ciążowego zrobić wczesniej ?;)
W razie W dobrze ze są jeszcze dwa mrozaki.
Uda się ,przyjdzie taki czas!

My mamy termin na połowe listopada.
 
Cześć dziewczyny :) jestem nowa, ale podglądam Was od początku pierwszej stymulacji tj. od lipca :) w srode 14-tego sierpnia miała pierwszy pick up. pobrano 22 pęcherzyków. nie robimy teraz transferu ponieważ chcemy przebadac zarodki. Natomiat mam do Was pytanie, Jestem 3 dzień po a brzuch mam jak balon. Czy Wy też tak miałyście? trochę się martwię bo estriadol miałam 4600. większych dolegliwosci nie mam, czuję jajniki ale to jst do wytrzymania.
U mnie były podobne objawy po aale z każdym dniem mijały a mój estradiol przed punkcja był ok 5600...
 
Kiedyś mówili że kraków zachodzi w ciążę w warszawie.
Bardzo dobrze pamiętam to zdanie i to dzięki wam trafiłam do Warszawy, bo często pisałyście, że dr L. jest od beznadziejnych przypadków, a laboratorium maja na najwyższym poziomie. Wszystko jak na razie się sprawdziło, teraz pozostaje tylko kwestia mojego organizmu
 
Cześć dziewczyny :) jestem nowa, ale podglądam Was od początku pierwszej stymulacji tj. od lipca :) w srode 14-tego sierpnia miała pierwszy pick up. pobrano 22 pęcherzyków. nie robimy teraz transferu ponieważ chcemy przebadac zarodki. Natomiat mam do Was pytanie, Jestem 3 dzień po a brzuch mam jak balon. Czy Wy też tak miałyście? trochę się martwię bo estriadol miałam 4600. większych dolegliwosci nie mam, czuję jajniki ale to jst do wytrzymania.

Miałam podobnie 20 pęcherzyków :) Po miesiące będzie wszystko po staremu[/QUOTE]
 
reklama
Cześć dziewczyny :) jestem nowa, ale podglądam Was od początku pierwszej stymulacji tj. od lipca :) w srode 14-tego sierpnia miała pierwszy pick up. pobrano 22 pęcherzyków. nie robimy teraz transferu ponieważ chcemy przebadac zarodki. Natomiat mam do Was pytanie, Jestem 3 dzień po a brzuch mam jak balon. Czy Wy też tak miałyście? trochę się martwię bo estriadol miałam 4600. większych dolegliwosci nie mam, czuję jajniki ale to jst do wytrzymania.
U mnie estradiol byl ponad 6 tysięcy, a dochodziłam do siebie przez ok 3 tygodnie ;)
 
Do góry