reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Panadorka, maz tak przezyl poronienie ze na nic sie nie chcial zgodzic wiec czekam chociaz do czasu tego magicznego 9 tyg, a po schodach mam nie lazic bo w poprzedniej straconej ciazy plamilam wiec zeby teraz nie wywolywac wilka z lasu
Podziwiam Cię! I bardzo mocno trzymam kciuki. Mam nadzieje, ze to chodzenie po schodach czy gdziekolwiek nie stanowi aż takiego zagrożenia, bo ja jestem typem wędrownika. Myślisz już o wizycie u lekarza?
 
Podziwiam Cię! I bardzo mocno trzymam kciuki. Mam nadzieje, ze to chodzenie po schodach czy gdziekolwiek nie stanowi aż takiego zagrożenia, bo ja jestem typem wędrownika. Myślisz już o wizycie u lekarza?
wizyte mam 26.08 a usg 3.09 zobaczymy jak to bedzie :), co do plamien to wtedy pojawily sie 3 dni po pozytywnej beta hcg i tylko podczas wizyty w toalecie (slad na papierze - swieza krew z duza iloscia sluzu, jak dzem truskawkowy) i dostalam luteine potem sie zmienily na kolor kawy z mlekiem glownie widoczne przy podawaniu luteiny

P.S. Za m-c mialam termin straconej ciazy :(
 
wizyte mam 26.08 a usg 3.09 zobaczymy jak to bedzie :), co do plamien to wtedy pojawily sie 3 dni po pozytywnej beta hcg i tylko podczas wizyty w toalecie (slad na papierze - swieza krew z duza iloscia sluzu, jak dzem truskawkowy) i dostalam luteine potem sie zmienily na kolor kawy z mlekiem glownie widoczne przy podawaniu luteiny

P.S. Za m-c mialam termin straconej ciazy :(
Bardzo to smutne...a lekarz mówil od czego te plamienia były?
 
czesc kochane, boje sie zapeszyc ale przyszly wyniki betaHCG, w pon 40,7 a dzis 127. Czekam z nadzieja ze teraz bedzie dobrze
Będzie dobrze! Musi być! Teraz tylko spokój i cierpliwość! :)
Witam wszystkie betujące, transferujące, stymulujące i te które czekają na swój czas i te które działają zza krzaków Miłego dnia dziewczyny!! Proszę dalej o mocne ✊✊✊✊ my dzisiaj 5 dpt , żadnych objawów......
Nie puszczamy kciukasów! Czasem brak objawów to dobry objaw :D
 
U mnie lekarz nic nie powiedzial, nawet do konca nie wiem dlaczego serduszko przestalo bic, oczywiscie lekarze wszystko zwalili na moj wiek, ale przeciez kobitki duzo strasze ode mnie rodza zdrowe dzieci. Nie moglam zrobic badan bo nie mialalm materialu, wszystko istotne zostalo wyrzucone w trakcie poronienia
 
reklama
U mnie lekarz nic nie powiedzial, nawet do konca nie wiem dlaczego serduszko przestalo bic, oczywiscie lekarze wszystko zwalili na moj wiek, ale przeciez kobitki duzo strasze ode mnie rodza zdrowe dzieci. Nie moglam zrobic badan bo nie mialalm materialu, wszystko istotne zostalo wyrzucone w trakcie poronienia
Bardzo mi przykro,zaczyna mi się 9 tydz,i sie bardzo martwię,bo mam takie plamienia.
 
Do góry