reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Cytrynka, tak jak pisalam naturalsik przy pierwszym cyklu po nieudanym crio (moje dwa Stefany czekaja grzecznie zamrozone na rozwoj sytuacji), zaden z lekarzy w Polsce praktycznie nie dawal mi szans na ciaze z uwagi na wiek i poronienie w lutym. Moje FSH w kwietniu to 48 a AMH praktycznie zero, wiec super doktor, pan profesor i inna pani dr hab powiedzieli ze tylko in vitro z KD a tu sie tak stalo. Na razie czekam na rozwoj sytuacji, o ciazy wie tylko moj tata bo mieszka na 4p a jak mam zakaz chodzenia po schodach, nawet maz nie wie, jemu powiem chyba po 12 tyg ;)
 
reklama
Ja miałam bardzo obolały brzuch po neoparinie,twardy i napuchnięty,bardzo bolały mnie zastrzyki,nie mogłam się doczekać końca ich brania,ale zaciskałam załzawione oczy i podawałam se,choć panicznie boję się igieł:)
No to sie troszkę uspokoilam, bo myslalam,ze ze mna jest cos nie tak [emoji85] oczywiscie zacisne zębiska też;) poki co mam je rozpisane do jutra czyli na 5 dni ale jak dal recepte i wykupilam to jest ich 20[emoji85][emoji85][emoji85]
 
Mi pielęgniarka powiedziała żeby mocno trzymać skórę, powoli podawać lek i na koniec ucisnąć miejsce wstrzykiwania. Mi trochę pomogło więc może i u Ciebie zadziała, ale ogólnie te zastrzyki nie należą do przyjemnych.
To prawda. Kiedys mialam chyba Clexane i one jak w masełko wchodziły. Te chyba jakieś takie bardziej gęste.
 
Dziewczyny, jak to bylo u Was. Pamietam,ze jakis czas temu opisywalyscie jak dany zastrzyk podawac. Do punkcji mialam ich duzo i nie bolaly, siniakow nie bylo a teraz przy tych przeciwzakrzwpowych bolą jak cholera i do tego po kazdym zostaje taki siny strupek. Biore neoparin. Jutro transfer a brzuch obolaly, jakby twardy i napuchniety. Mam nadzieje,ze mimo to transfer sie odbedzie.

Z tymi przeciwzakrzepowymi juz tak jest trzeba to przeżyć :(
Pewnie jesteś szczupła?
 
Cytrynka, tak jak pisalam naturalsik przy pierwszym cyklu po nieudanym crio (moje dwa Stefany czekaja grzecznie zamrozone na rozwoj sytuacji), zaden z lekarzy w Polsce praktycznie nie dawal mi szans na ciaze z uwagi na wiek i poronienie w lutym. Moje FSH w kwietniu to 48 a AMH praktycznie zero, wiec super doktor, pan profesor i inna pani dr hab powiedzieli ze tylko in vitro z KD a tu sie tak stalo. Na razie czekam na rozwoj sytuacji, o ciazy wie tylko moj tata bo mieszka na 4p a jak mam zakaz chodzenia po schodach, nawet maz nie wie, jemu powiem chyba po 12 tyg ;)
Z tym mężem to jesteś przeagentka, ja bym nie wytrzymała! :)
Zakaz chodzenia po schodach - bo?
 
reklama
Panadorka, maz tak przezyl poronienie ze na nic sie nie chcial zgodzic wiec czekam chociaz do czasu tego magicznego 9 tyg, a po schodach mam nie lazic bo w poprzedniej straconej ciazy plamilam wiec zeby teraz nie wywolywac wilka z lasu
 
Do góry