reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Mam nadzieję chociaż myślałam że dostanę coś więcej nawet proponowalam dr że ja jestem gotowa wziąć wszystko żeby tylko pomogło i stwierdził że to wystarczy więc trzeba być dobrej myśli:) a na co jest intralipid ? Bo myślałam że na nk
Jakbym siebie słyszała;) dr u mnie zaproponowal leki immunosupresyjne, a ja iczywiscie z propozycja ze moge wieksze dawki brac zeby napewno sie udalo. Niestety nie udało się:(
 
reklama
Jakbym siebie słyszała;) dr u mnie zaproponowal leki immunosupresyjne, a ja iczywiscie z propozycja ze moge wieksze dawki brac zeby napewno sie udalo. Niestety nie udało się:(
Kochana a Ty transferowałaś raz po immunosupresji??? Przypomnij proszę, nic się nie ruszyło? Dziewczyny często zaskakiwały drugim razem.
 
Kochana a Ty transferowałaś raz po immunosupresji??? Przypomnij proszę, nic się nie ruszyło? Dziewczyny często zaskakiwały drugim razem.
Dwa razy. Za pierwszym razem nic nie drgnęło. Za drugim wlasciwie tez bo w 6dpt beta byla cos ponad 2. Czyli tyle co nic. Jestem w kontakcie z docentem i dalszy plan proponuje omowic na wizycie ale teraz podobno jest na urlopie a zapisy sa chyba juz na pazdziernik. Wiec wszystko sie odwleka w czasie i tym jestem zalamana:(
 
Dwa razy. Za pierwszym razem nic nie drgnęło. Za drugim wlasciwie tez bo w 6dpt beta byla cos ponad 2. Czyli tyle co nic. Jestem w kontakcie z docentem i dalszy plan proponuje omowic na wizycie ale teraz podobno jest na urlopie a zapisy sa chyba juz na pazdziernik. Wiec wszystko sie odwleka w czasie i tym jestem zalamana:(

Oj wiem coś o tym... Ja od ostatniego transferu mam 1,5 roku przerwy:o:o:obo zawsze coś... Właśnie skończyłam dwa tygodnie immunosupresji i w następnym cyklu zabieram ostatnią Kropkę... Ale jakoś nie nastawiam się na cud.... No ale tym razem już działam (chyba, że znowu tarczyca mi się rozchula...) 26.09 mam wizytę w nowej klinice :)
 
Mam nadzieję chociaż myślałam że dostanę coś więcej nawet proponowalam dr że ja jestem gotowa wziąć wszystko żeby tylko pomogło i stwierdził że to wystarczy więc trzeba być dobrej myśli:) a na co jest intralipid ? Bo myślałam że na nk
Nie mam pojęcia bo ja tego nie miałam. To ty miałaś za mało kirow?
 
Nie mam pojęcia bo ja tego nie miałam. To ty miałaś za mało kirow?
Tak brak większości kirow implantacyjnych i nk 20 % i te cytokiny jakieś nie za fajne .myślałam że dostanę coś więcej. To nasz jedyny mrozaczek ...jeżeli nie wyjdzie kolejna już 3 procedura mnie przeraża.. dowiem się na wizycie wszystkiego.

Ps tez mam ten accofil zalecony żeby dzielić jedną ampułka na 3 razy nie wyobrażam sobie jak będę to robić:(
 
Dobrze ,że ustało.Mi się wydaje,że jest ok.Ja bym tam nie gmerała ,tym bardziej,że w środę znowu masz wizytę...ale wiem ,że łatwo się mówi.Trzymam kciuki ,by wszystko było oki,dawaj znać na bieżąco :-*
Byłam kochana u gina który będzie mi prowadził ciążę.przyjął mnie i zbadał delikatnie,serduszko bije
 
reklama
Do góry