reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Cisza,plamienie z rana kawa z mlekiem,teraz nic,ale ja pojadę chyba do gin który miał mi ciążę prowadzić,zeby sprawdzić czy dzidzia żyje,bo ja do środy oszaleje.

Dobrze ,że ustało.Mi się wydaje,że jest ok.Ja bym tam nie gmerała ,tym bardziej,że w środę znowu masz wizytę...ale wiem ,że łatwo się mówi.Trzymam kciuki ,by wszystko było oki,dawaj znać na bieżąco :-*
 
reklama
A to ja na krotkim, dzis dopiero 7dc to pewnie jeszcze troche przede mna.
Teraz to juz ani sie obejrzysz i punkcja a potem zabierzesz swoją jedna kruszynke do domku[emoji6]
Ja mialam 10 dni stymulacji a i tak mysle ze o jeden dzien za długo...
Punkcja u mnie wypadla chyba 12dc ale to moze byc i troche pozniej zalezy jak pecherzyki beda rosły.
Kciukaski zeby rosły pięknie[emoji6]
 
Mocne [emoji110] [emoji110] [emoji110]
Dziękuje kochana:) Przyda się każde wsparcie tam " u góry":) Chociaż dzisiaj to pewnie nic nie powie, bo w piątek miałam zastrzyk z pregnylu, a dzis jest dopiero 4dpt. Ale i tak się denerwuje.... Miłego dzionka dla wszystkich szczególnie tych czekających na coś. W szczególności dla @anulka36 - żeby wszystko się dobrze skończyło!
 
Teraz to juz ani sie obejrzysz i punkcja a potem zabierzesz swoją jedna kruszynke do domku[emoji6]
Ja mialam 10 dni stymulacji a i tak mysle ze o jeden dzien za długo...
Punkcja u mnie wypadla chyba 12dc ale to moze byc i troche pozniej zalezy jak pecherzyki beda rosły.
Kciukaski zeby rosły pięknie[emoji6]
Dziękuję serdecznie ;) zobaczy co nam dzisiaj powie ;) musimy myśleć pozytywnie, takiego tempa to wszystko nabrało, że trudno w to uwierzyć ;)
 
Mam pytanie do dziewczyn, które miały do czynienia z Accofilem. Jak u Was wyglądała morfologia? Ja mam robić badanie co 6 dni, a leukocyty poszły w górę bardzo :(((
 
Myślę że październik lub listopad. Wszystko tyle kosztuje że trzeba kasę nazbierac :( myślisz że ten accofil nam pomoże?
Mam nadzieję chociaż myślałam że dostanę coś więcej nawet proponowalam dr że ja jestem gotowa wziąć wszystko żeby tylko pomogło i stwierdził że to wystarczy więc trzeba być dobrej myśli:) a na co jest intralipid ? Bo myślałam że na nk
 
reklama
Dziewczyny mam wyniki :) Tylko nie wiem czy nie za wysokie, beta to pewnie po pregnylu, ale reszta trochę za wysoka. To dopiero 4 dpt
B-HCG 41
Estradiol 6545
Progesteron 45,72
 
Do góry