reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Encorton 1.5 tabletki dziennie i Clexane miałam. Jestem ciekawa czy te drapanko cos pomoze :) ty masz teraz jakoś transfer nie?

Tak mam jutro razem z Justyska
Ale kurde od wczoraj mam taki bol tepy lekki w krzyzu jak mialam dwa
Razy po nieudanym transferze ze 3 dpt
I nie wiem co to znaczy.
@Elessi mnie zmotywowala do tego ze co ma byc to bedzie i nastawiam sie w ten sposob wlasnie.
To ja mam 10 mg encortonu (2 tabl dziennie) plus scratching plus intralipid
I duzo progesteronu - zastrzyk i dopochwowo i doustnie.
A no i sztuczny cykl tym razem. Endometrium jakos cudownie nie uroslo. Ale nie wnikam. Niech sie dzieje co chce
 
reklama
Hej dziewczyny! Ma ktoras luteine dopochwowa 100mg (lub choc 50) na zbytku lub recepte do wykupienia? Mam bez refundacji i za opakowanie zaplacilam prawie 60zl a starcza mi ona na 5 dni ;((((...
 
Tak mam jutro razem z Justyska
Ale kurde od wczoraj mam taki bol tepy lekki w krzyzu jak mialam dwa
Razy po nieudanym transferze ze 3 dpt
I nie wiem co to znaczy.
@Elessi mnie zmotywowala do tego ze co ma byc to bedzie i nastawiam sie w ten sposob wlasnie.
To ja mam 10 mg encortonu (2 tabl dziennie) plus scratching plus intralipid
I duzo progesteronu - zastrzyk i dopochwowo i doustnie.
A no i sztuczny cykl tym razem. Endometrium jakos cudownie nie uroslo. Ale nie wnikam. Niech sie dzieje co chce
Ja tak samo mysle jak ma sie udać to sie uda a jak nie to przeciez świat sie przez to nie skończy bedziemy walczyć dalej juz sie tak nie skupiam na tej ciazy juz nawet powiedziałam mezowi ze jak wyjdzie ze sie teraz nie udało to odrazu lecimy na jakies wakacje opalać poslady ❤️
 
Dzwoniłam do pani...bo kiedyś zrobili mi błąd w TSH, ale powiedzieli, że wynik jest wiarygodny.to już koniec.zadzeonie tylko do lekarza.
Koniec mojej walki na zawsze.
[emoji24] oh straszne to, ale nie poddwajacie się. Wiem, że teraz ciężko, ale znajdziesz w sobie jeszcze siłę na walkę.
 
reklama
Do góry