reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny, musiałam ochłonąć....przekazać mężowi - on też ostrożnie na razie podchodzi, powiedział, że jeszcze będzie czas na radość....wiecie, ja nadal nie dowierzam....serio, mam sto myśli w głowie i głównie, żeby ta beta rosła!!! ja oszaleje do poniedziałku! do tego ta maoa tarczyca i podwyższone ft4 mnie bardzo niepokoi....
Przyznam wam się do czegoś. Wstałam rano, miałam ostatni test ciążowy w domu ten o czułości 10, zrobiłam...od razu wylazła jedna krecha, więc włożłam do torebki, poszłam na badania. Wyjmując portfel do płacenia wyjął mi się ten test- patrze a tam cień ciecia drugiej kreski, myślałam, że mi się w oczach mieni bo naprawde bardzo bardzo słaby...myślałma sobie w głebi duszy jak otwierałam ten wynik: Boże, niech będzie powyżej 5 bo dziewczyny pisały, że taki wynik to szansa...serio, myślałam, że to pomyłka i przecinek źle się postawił ....patrzyłam i patrzyłam:)
Dziewczyny DZIĘKUJĘ WAM WSZYSTKIMMMM:) za wsparcie i za to, że jesteście :) dzięki Wam przetrwałam :)
Oczywiście to dopiero początk, ale dla mnie to bardzoo dużooo, że zagnieżdził się zarodek. Do tej pory 7-8 dzień to już było po wszystkim. Ale tak bardzo mocno wierzyłam w ten zarodek! a jak embriolog przed transferem powiedziała, że po rozmrożeniu stał sie szybko morulą i bardzo dobrze rokuje to uwierzyłam w niego podwójnie!!! i wierzę dalej! wierzę, że dalej pięknie się wgryza i zostanie na 9 miesięcy:)
wiem, powinnam się tu mega cieszyć i w głębi serca tak jest:), ale po tylu latach oglądania ciągle 1 krechy na testach ....chyba coś mam z głową :)
Miałam zacząć dobrą passę:) to zaczęłam :)...oby tylko beta rosła.
Także dziewczyny, czekam na resztę "lipcówek":):) da się!!!!!
Az sie popłakałam ze szczęścia czytając twoj wpis, oj zycze ci z całego serducha zeby twoje szczescie juz sie nigdy nie kończyło ❤️
 
Anulka myślę, że możesz robić 7dpt blastocysty powinna już coś wykazać, niemniej w poniedziałek bez względu na wynik dobrze będzie powtórzyć, bo czasem zarodek lubi się później wgryźć. Buziaki i powodzenia!
Powinno już coś wyjść.
Dziewczyny nie wytrzymałąm i pojechałam zrobić bete .Kupiłam też 2 testy ciążowe. Przyjechalam i zrobiłam,wyszła cieniutka 2 kreska,i do tego był już nawet wynik z bety-23,70 czyli wczesna ciąża.Jak ja się cieszę.To cud .Staraliśmy się kilkanaście lat o dziecko.Wiadomo,ze jeszcze za wcześnie ,muszę czekać do potwierdzenia usg,ale tak bardzo się cieszę.
 
reklama
Dziewczyny nie wytrzymałąm i pojechałam zrobić bete .Kupiłam też 2 testy ciążowe. Przyjechalam i zrobiłam,wyszła cieniutka 2 kreska,i do tego był już nawet wynik z bety-23,70 czyli wczesna ciąża.Jak ja się cieszę.To cud .Staraliśmy się kilkanaście lat o dziecko.Wiadomo,ze jeszcze za wcześnie ,muszę czekać do potwierdzenia usg,ale tak bardzo się cieszę.
Anulka!!! cuwowniieeee gratuluję:) który to dzień pt ilu dniowca?
 
Do góry