reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
First dziękuję, niby po ok tygodniu na zejść, dziś jednak okazało się, że to świnka a nie skutek uboczny encorton. Z dwojga złego to może i lepiej. Szukam pozytywów i po 1 przy następnym transferze będę mogła spokojnie zażywać encorton bez obaw o opuchliznę, a po 2.. to trudne, ale może dobrze, że ostatni transfer był nieudany :( bo gdyby się udał i teraz miałabym świnkę to albo poronienie albo duże obciążenie dla dzidziusia.. ehh.. leżę, kuruje się i liczę że po tych wszystkich górkach i przejściach które mamy w końcu uda się nam Wszystkim!

To zdrowka Ci zycze i szybkiego powrotu do zdrowia!
Dobrze ze sie wynasnilo co to jest.
Czyli nie chomik a świnka (morska) [emoji3][emoji3][emoji3]
 
Dziękuję za wsparcie kochana:* tak zrobię! Jutro uwolnie się już od łóżka wstanie nowy dzień i wezmę się za siebie :*

Na wyżycie się porządne polecam squash - dla mnie super. Albo jakies zajecia kardio grit cardio albo tabata np - nic mi tak nie poprawia psychiki jak maksymalne zmeczenie fizyczne!
 
Boże, nie wierzę, naprawdę siedzę i nie mogę uwierzyć...trzęsę się i płacze . Boże...tak bardzo dziewczyny wierzylam w mojego kropka.
Teraz myślę żeby ta beta rosła ...powinnam jutro ją zrobić?? Progesteron urósł do 40 z 32.
Wiara czyni cuda... ja w moje kropeczki bardzo wierzylam a już da na świecie.. ba siedzą i raczkuja same:oto takie niesamowite.... życzę każdej z was tego.. a betę mi zawsze mówiono że co 48h
 
reklama
Do góry