reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hmm no wlasnie nie wiem dlaczego nie dostalam na estrofem ani neoparin znizki tylko pelna cena...
Prolutex ok 25 pln za ampulke wiec ok
Reszta tak jak pisza wszyscy porownywalnie

O acardzie tylko rozmawialsimy wiec moze potwierdze i odstawie jak dojdzie ten neoparin od dnia transferu

Powiem Wam ze ten transfer kasowo rozbija bank...

A gdzie jeszcze robienie dodatkowych badan....

Vinszka Zarażaj zarażaj ile wejdzie!!!

Ale lekarz nie omieszkal wspomniec ze to 4CC i niestety nie rokuja najlepiej nie mniej i tak biore dwa...

@atena100 @Forget-me-not... @First @anielka0612 @kamaa @s.ols3404 @Kurcia @Marzycielka7
Dziewczyny dzieki za kciuki!!! Przydadza sie bardzooooo!
To moja ostatnia deska ratunku jest

Na estrofem nie ma refundacji chyba.
Tylko na luteinę - 7 zamiast 100 - ja tyle place.
 
reklama
A nie przepraszam jest teraz
IMG_5626.JPG
 
Po punkcji bardzo boli mnie brzuch. Wczoraj spalam caly dzien, nie moglam wstac. Dzis chodze zgarbiona, nie moge sie wyprostowac, nie mowiac juz o oddawaniu moczu. Cos poszlo nie tak, czy to naprawde powinno tak bolec?
Każda reaguje inaczej. Mnie tez brzuch bolal i tez spalam. Tak naprawdę to chyba dopiero ze dwa dni nie odczuwam bolow po punkcji i opuchlizna mi z brzucha zeszla.. weź sobie jakis paracetamol (mi powiedzieli ze mam nie brac nic z ibuprofenem). Pomaga na krotko ale pomaga. Napij sie tez melisy, uspokoisz troche swoje nerwy. A sen jest dobry ☺
 
Hmm no wlasnie nie wiem dlaczego nie dostalam na estrofem ani neoparin znizki tylko pelna cena...
Prolutex ok 25 pln za ampulke wiec ok
Reszta tak jak pisza wszyscy porownywalnie

O acardzie tylko rozmawialsimy wiec moze potwierdze i odstawie jak dojdzie ten neoparin od dnia transferu

Powiem Wam ze ten transfer kasowo rozbija bank...

A gdzie jeszcze robienie dodatkowych badan....

Vinszka Zarażaj zarażaj ile wejdzie!!!

Ale lekarz nie omieszkal wspomniec ze to 4CC i niestety nie rokuja najlepiej nie mniej i tak biore dwa...

@atena100 @Forget-me-not... @First @anielka0612 @Kamaaa @s.ols3404 @Kurcia @Marzycielka7
Dziewczyny wszystkie [emoji173]️ dzieki za kciuki!!! Przydadza sie bardzooooo!
To moja ostatnia deska ratunku jest
kochana my pewnie podobnie transferujemy i też 2 zarodki i podobnej klasy, trzymam kciuki
 
Po punkcji bardzo boli mnie brzuch. Wczoraj spalam caly dzien, nie moglam wstac. Dzis chodze zgarbiona, nie moge sie wyprostowac, nie mowiac juz o oddawaniu moczu. Cos poszlo nie tak, czy to naprawde powinno tak bolec?

Mi tez bylo ciezko przetrwac ten czas... pilam wode i lenilam sie
I na maxa nabial jadlam wg zalecen... nie lykalam lekow ale tez wszystko mnie bolalo...
Odpoczywaj ile mozesz. Minie to po max 7 dniach
 
Dziewczyny no szlak mnie trafia!!! poszłam rano zrobić badanie do labu blisko mnie (z lenistwa nie poszłam do tego co ostatnio) robiłam homocysteinę, tsh, prolaktynę, progesteron, estradiol. I co godzinę temu w labie mi daja tylko tsh bo że tamtych jeszcze nie ma i że może jutro oszzzz zagotowałam się no ale dobra nic nie zrobię, po czym patrzę na tsh a mój wynik 2,0... a 2,5 tyg temu po zwiekszonej dawce był 1,1... ej ja już nie wiem o co chodzi z ta moja tarczycą. Co ją rozwala? Encortonu nie mam teraz...
tsh po odstawieniu leków po nieudanym transferze
8 czerwca 1,4 dawka 3x w tyg 75....... 4x w tyg 33,5
od 13 czerwca dawka uregulowana by codziennie były podobne dawki 2x w tyg 62,5....... 5x w tyg 50 i tu po 1,5 tygodnia czyli 24 czerwca tsh 1,1
od 24 czerwca do dziś czyli po 2,5 tyg tsh 2,0

Jutro jadę do wcześniejszego labu powróżyć badanie i zobaczę czy to pomyłka labu czy moje tsh coś szaleje. Tylko pytanie dlaczego szaleje???
 
@Kurcia jakie ty masz wartości tsh i jaką dawkę przyjmujesz? @ilmenau pamiętam że u ciebie też przez transferem był misz masz z tsh. ja już nie wiem jaka dawka była by dobra by tsh utrzymało się w granicy 1-1,5.
Pewnie jeśli jutrzejszy lab potwierdzi dzisiejszy wynik to zwiększę ilość dni z dawką 62,5. Potencjalnie za tydzień transfer wieć powinno spaść w tydzień
 
reklama
Hmm no wlasnie nie wiem dlaczego nie dostalam na estrofem ani neoparin znizki tylko pelna cena...
Prolutex ok 25 pln za ampulke wiec ok
Reszta tak jak pisza wszyscy porownywalnie

O acardzie tylko rozmawialsimy wiec moze potwierdze i odstawie jak dojdzie ten neoparin od dnia transferu

Powiem Wam ze ten transfer kasowo rozbija bank...

A gdzie jeszcze robienie dodatkowych badan....

Vinszka Zarażaj zarażaj ile wejdzie!!!

Ale lekarz nie omieszkal wspomniec ze to 4CC i niestety nie rokuja najlepiej nie mniej i tak biore dwa...

@atena100 @Forget-me-not... @First @anielka0612 @Kamaaa @s.ols3404 @Kurcia @Marzycielka7
Dziewczyny wszystkie [emoji173]️ dzieki za kciuki!!! Przydadza sie bardzooooo!
To moja ostatnia deska ratunku jest

Trzymam mocne [emoji110][emoji110][emoji110][emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
 
Do góry