reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Po punkcji bardzo boli mnie brzuch. Wczoraj spalam caly dzien, nie moglam wstac. Dzis chodze zgarbiona, nie moge sie wyprostowac, nie mowiac juz o oddawaniu moczu. Cos poszlo nie tak, czy to naprawde powinno tak bolec?

Kochana mierz obwody i waż się - pij duzo wody bardzo dużo. I nabiału jedz jak najwiecej Jak waga i obwód brzucha będzie wzrastał a ból nie do wytrzymania będzie na sor jedz.
Nie chce straszyć ale to może być hipersymulacja, ja się zwijalam z bólu i położyli mnie ba kilka dni do szpitala i powiedzieli ze powinnam wcześniej przyjechać. W szpitalu szybko postawili mnie na nogi - leki i nawadnianie.
Duzo zdrówka!
 
reklama
Kochana mierz obwody i waż się - pij duzo wody bardzo dużo. I nabiału jedz jak najwiecej Jak waga i obwód brzucha będzie wzrastał a ból nie do wytrzymania będzie na sor jedz.
Nie chce straszyć ale to może być hipersymulacja, ja się zwijalam z bólu i położyli mnie ba kilka dni do szpitala i powiedzieli ze powinnam wcześniej przyjechać. W szpitalu szybko postawili mnie na nogi - leki i nawadnianie.
Duzo zdrówka!

Biedronka, a ty dalej w dwupaku czy już tulisz mała Biedroneczke?
 
Tak. Ja w sumie pierwsze szxzepilam sie w Krakowie z tym ze posluchalam Sachy i podeszlam do transferu bez intralipidu i sie nie udalo, potem kolejny z intralipidem i musial zarodek byc nie ten, potem doszczepienie w Łodzi i mamy Hubka:)

Ale ten czas leci. Dopiero co Hubcio był a już drugie będzie!!! Super. Mocne kciuki [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]
 
Biedronka, a ty dalej w dwupaku czy już tulisz mała Biedroneczke?

Dwupak - moje dziecię jest złośliwe. Najpierw się pchała na świat i musiałam lezec a teraz końcówka i nic nie wskazuje na rozwiązanie. [emoji4][emoji4][emoji4] oby tylko więcej nie rosła bo się boje i nie chce cesarki...
Chociaż tak mnie pachwiny bola ze chyba się maksymalnie wszystko rozciąga do wykokonienia się. ;)
 
Dwupak - moje dziecię jest złośliwe. Najpierw się pchała na świat i musiałam lezec a teraz końcówka i nic nie wskazuje na rozwiązanie. [emoji4][emoji4][emoji4] oby tylko więcej nie rosła bo się boje i nie chce cesarki...
Chociaż tak mnie pachwiny bola ze chyba się maksymalnie wszystko rozciąga do wykokonienia się. ;)

To już tuż tuż! Trzymam kciuki za szybką i sprawną akcje!
Moja mnie przetrzymała ponad tydzień w niepewności bo jej się nigdzie nie spieszylo ale to ma po tatusiu ;)
 
To już tuż tuż! Trzymam kciuki za szybką i sprawną akcje!
Moja mnie przetrzymała ponad tydzień w niepewności bo jej się nigdzie nie spieszylo ale to ma po tatusiu ;)

Podobno „starsze pierworodki” tak maja - najpierw im się dziecko pcha na świat a potem przenoszą. [emoji4][emoji4][emoji4] no zobaczymy ale to już niedługo ;)
 
reklama
Przy neoparinie też się acard bierze? Ja miałam estrofem później 3x2 i luteiny pełno i miałam tylko z zalecenia heparynę 0.4 [emoji134]

Kochana ja nie pamiętam ceny dokładnie, bo wszystko miałam refundowane.
Estrofem to jakieś 14 zł
Neoparin 3,20 zł
Luteina... nie pamiętam
Ty masz na nie zniżki?

Iiiii.... oczywiście zaciskam [emoji110][emoji110] już kciuki i zarażam fluidkami ciążowymi tak na zaś! [emoji1768][emoji177] To musi być ten szczęśliwy transfer!

Hmm no wlasnie nie wiem dlaczego nie dostalam na estrofem ani neoparin znizki tylko pelna cena...
Prolutex ok 25 pln za ampulke wiec ok
Reszta tak jak pisza wszyscy porownywalnie

O acardzie tylko rozmawialsimy wiec moze potwierdze i odstawie jak dojdzie ten neoparin od dnia transferu

Powiem Wam ze ten transfer kasowo rozbija bank...

A gdzie jeszcze robienie dodatkowych badan....

Vinszka Zarażaj zarażaj ile wejdzie!!!

Ale lekarz nie omieszkal wspomniec ze to 4CC i niestety nie rokuja najlepiej nie mniej i tak biore dwa...

@atena100 @Forget-me-not... @First @anielka0612 @Kamaaa @s.ols3404 @Kurcia @Marzycielka7
Dziewczyny wszystkie [emoji173]️ dzieki za kciuki!!! Przydadza sie bardzooooo!
To moja ostatnia deska ratunku jest
 
Do góry