reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Nie wiem jak działają te środki o których mówisz bo ja biore luteine dopochowo i ten duphaston. 7 dpt mialam progesteron 15.7 a 10 dpt progesteron 15.1, lekarz mnie ochrzanil, stwierdził, ze właśnie dlatego nie każą robić pacjentkom tego badania bo jest niemiarodajne bo progesteron po pierwsze skacze a po drugie nie jest wykrywalny az tak dobrze we krwi. Musisz poczytac o tych swoich czy sa wykrywalne we krwi. Ja dzis jestem 12 dzien po transferze.
Zapomnialam dodac, ze walsnie to jest niepotrzebny stres dla nas a i tak go jest nie mało :)
 
reklama
Nie wiem jak działają te środki o których mówisz bo ja biore luteine dopochowo i ten duphaston. 7 dpt mialam progesteron 15.7 a 10 dpt progesteron 15.1, lekarz mnie ochrzanil, stwierdził, ze właśnie dlatego nie każą robić pacjentkom tego badania bo jest niemiarodajne bo progesteron po pierwsze skacze a po drugie nie jest wykrywalny az tak dobrze we krwi. Musisz poczytac o tych swoich czy sa wykrywalne we krwi. Ja dzis jestem 12 dzien po transferze.
I co z beta u ciebie,?
 
Hej dziewczyny, wróciłam z wakacji, umysł oczyscilam i po dzisiejszym usg nowe zalecenia.
Usg pokazało endometrium ok 9mm na jajnikach zero oznak przebytej owulacji (mam 48dc) Zalecenia to: jutro rano wykonać test ciążowy, jeśli negatywny to brać od jutra duphaston 1x tabletka przez 10dni, 1 dnia cyklu dzwonić do kliniki żeby umówić się na usg przed zaczęciem stymulacji i w tym dniu będzie pierwszy zastrzyk. Bliżej niż dalej
 
reklama
Do góry