reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ok, ;)
Tylko proszę doradzcie mi co mam dalej robić....
Zwiększyć luteinę,? Zrobić jutro znowu progesteron,? Czy nic nie robić i czekać do piątku?
Ty masz bardzo ładny progesteron. Nie wiem czemu spada, ale to nie oznaka, że zarodek się nie przyjął.

Ja bym dała już sobie spokój z monitorowaniem progesteronu i zrobiła dopiero przy becie z estradiolem.

Kochana wierzyć w swojego kropka proszę! Bo jak będziesz zwiększać tą luteinę, to będziesz wisieć nad kibelkiem [emoji6]
 
Ty masz bardzo ładny progesteron. Nie wiem czemu spada, ale to nie oznaka, że zarodek się nie przyjął.

Ja bym dała już sobie spokój z monitorowaniem progesteronu i zrobiła dopiero przy becie z estradiolem.

Kochana wierzyć w swojego kropka proszę! Bo jak będziesz zwiększać tą luteinę, to będziesz wisieć nad kibelkiem [emoji6]
Ja wcale tak dużo nie biorę...bo w sumie 505mg...
Jezuuu nooo, tak mocno wierzyłam :(
Estradiol też należy zrobić ? Nawet nie wiedziałam...
 
Ja wcale tak dużo nie biorę...bo w sumie 505mg...
Jezuuu nooo, tak mocno wierzyłam :(
Estradiol też należy zrobić ? Nawet nie wiedziałam...
Kochana nie nakręca się aż tak negatywnie ja po pozytywnej becie miałam progesteron mniej niż 10 i spanikowalam niepotrzebnie.Wiecej szkody robią nerwy
 
reklama
Do góry