reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Nie właśnie ja też teraz wyglądam strasznie nawet tak szczupła to w gimnazjum nie byłam więc aż się martwię...
Ja mam tak samo, tylko u mnie -4 kg ale u Ciebie -10kg tooooo już bardzi dużo, jeszcze patrzeć na wagę początkową. Jeszcze żebym głodowała to bym to zrozumiała, ale jestem najedzona cały czas ;( postanowiłam, że będę jeszcze więcej jeść ;) chociaż nie ma miejsca ;)
 
Kochana moim zdaniem trzeba tu jakis zloty srodek znaleźć, bo jak IO to musi byc i dieta, ale tym że za bardzo schudlas to juz mozesz szkodzić swojej płodności. Niedowaga nie jest dobra dla płodności...
Mogą sie zaczac problemy hormonalne itp
Ja też mam ten problem bo mam IO i jestem szczupla, ale nie chce zeby ta waga za bardzo w dół leciala...
Mysle ze trzeba jesc wiecej tych dozwolonych produktów i pilnowac troche i wagi zeby nie bylo później z tego wiecej szkody niż pożytku...
Kochana wiem że za bardzo zleciałam co kupię to za miesiąc ubrania znowu duże zegarek z ręki leci mam dość co ja mam zrobić żeby z wagi nie lecieć A żeby było wszystko w porządku ze mną no co ja mogę zrobić nie jej prawie większości bo indeks glikemicznym bo coś tam ja mam dość tego... z wagi to zleciałam szybko bardzo szybko aż się boję.... Ale przecież co mam jeść
 
U mnie dokladnie tak samo. Symformin raz dziennie i odstawilam to co Ty, niecaly miesiac a juz mam 5kg mniej. Co prawda srednio się czujęz nie wiem czy od tej metforminy czy po prostu pozostałe posilki zle zbilansowane ale daje sobie rozruch na ten lek te 3 miesiace. W ogole nie chce mi się jesc. Organizm musi sie przyzwyczaic do innego jedzenia.. ale ja jestem jeszcze przed calym in vitro i nie jestem w stanie stwierdzic czy IO i mutacje to przyczyny.
Ja schudłam strasznie wiesz boję się że to znowu źle że się nie uda że znowu cis robię źle....
Jak zjem cis ciężkiego takiego co dawniej to brzuch boli i biegunka murowana.
 
Ja mam tak samo, tylko u mnie -4 kg ale u Ciebie -10kg tooooo już bardzi dużo, jeszcze patrzeć na wagę początkową. Jeszcze żebym głodowała to bym to zrozumiała, ale jestem najedzona cały czas ;( postanowiłam, że będę jeszcze więcej jeść ;) chociaż nie ma miejsca ;)
Więcej jeść tylko co ja nie mam ochoty już więcej jeść nawet źle się czuje z tym wszystkim że za bardzo schudłam wyglądam jak swój cień każdy mówi co ja zrobiłam że sobą że się w pół złamie
 
Więcej jeść tylko co ja nie mam ochoty już więcej jeść nawet źle się czuje z tym wszystkim że za bardzo schudłam wyglądam jak swój cień każdy mówi co ja zrobiłam że sobą że się w pół złamie
Mój mąż mówi, że niedługo będzie musiał mi robić podpory ;d Jakoś musimy dać radę ;)
 
Ja jestem u dr C i tez bardzo sobie chwale. Pomimo niepowodzeń. Ale wychodzi, ze coś we mnie jest nie tak i trzeba się tym zająć.

Oj nie tak kochana, nie tak.. Powiem szczerze, ze brałam pod uwagę albo bete 0 albo wystrzelona w kosmos, a tu tak mnie zycie zaskoczyło.

Jutro powtórka i wszystko bedzie jasne.
Może jednak zdarzy się jakiś mały cud.
Miejmy nadzieję że mały leniuszek potrzebował ciut więcej czasu żeby się wygodnie ułożyć na kolejne miesiace:)
 
reklama
Oj leci waga leci ja tak zlecialam po diecie i odstawieniu słodyczy, ziemniaków, białego pieczywa, soków i innych kolorowych napojów tylko woda niegazowana. I poleciała z 53 kg na 43 i powiem Wam że ludzie mi się pytają co ja zrobiłam A ja że nic takiego że nie jem tego co napisałam i w sumie jeszcze mam metformine na IO więc nie wiem czy moja waga i tycie e okolicach brzusznych to potwierdzone IO.
Martwi mnie tylko to że u mnie większy problem leży niż IO bo teraz z dietą lekami beta nie drgnęło przy 2 blastkach ostatnich
Ty to 2x tle co ja omg ;)
A byłaś u Paśnika? Może coś z immunologia?
 
Do góry