reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Boże Wy tak chudniecie a ja nie jestem w stanie odstawić tego cholernego cukru. Nie jem słodyczy na codzień no ale nijak nie umiem nie słodzić kawy czy herbaty. Jak narazie zmniejszyłam dawkę cukru o połowę i tak się narazie mecze bo nic mi nie smakuje. Nigdy nie byłam na diecie i teraz wszelkie ograniczenia ciężko mi przychodzą. A schudnąć z 5 kg bym chciała :)
Ja juz sie przyzwyczailam do gorzkiej kawy, ale Tobie jak ciezko to zawsze mozesz zaczac slodzic np ksylitolem[emoji6]
 
reklama
Boże Wy tak chudniecie a ja nie jestem w stanie odstawić tego cholernego cukru. Nie jem słodyczy na codzień no ale nijak nie umiem nie słodzić kawy czy herbaty. Jak narazie zmniejszyłam dawkę cukru o połowę i tak się narazie mecze bo nic mi nie smakuje. Nigdy nie byłam na diecie i teraz wszelkie ograniczenia ciężko mi przychodzą. A schudnąć z 5 kg bym chciała :)
Kochana, uwierz mi, ja tez bylam uzalezniona od slodyczy. Poza tym jadlam, wydawalo się, zdrowo. Nigdy nie palilam, alkoholu nie pije. Nawet pani dr czesto do mnie,ze mam sie nauczyc pic wino! Ile razy probowalam te slodycze odstawic! Robilam akcje,ze tylko raz w tyg slodkie, np w niedziele i wytrzymywalam maks 3 tyg... kawa obowiazkowo slodka musialaby byc(i to z mlekiem bo innej nie wypije). A jak pierwszy raz w zyciu mi wyszedl cukier podwyzszony, i dzieki dziewczynom odkrylam IO to jak ktos by mnie w morde strzelil. Musze cos z tym zrobic, skoro marze o dziecku. Dzis minal miesiac odkad odstawilam cukier (robie male wyjatki jakos tak raz w tyg, ostatnio poszlam do kawiarni i zjadlam kawalek ciasta, choc nie caly bo nie dalam rady). Ale tak jak napisalam wczesniej czuje sie ostatnio zle. Czesto mnie mdli, jestem slaba a do jedzenia ogolnie mam wstret. Wiem,ze polowa talerza powinna byc w warzywach ale ja juz na nie patrzec nie moge, zreszta polowa talerza to moj caly posilek i to na sile. Brakuje mi slodkiego ale coz, trzeba to trzeba. Jeszcze musze sie zaczac ruszac cokolwiek ale pogoda mi nie sprzyja, zimno i deszcz juz 2 tydzien. Do tego 2 dzien boli mnie dol brzucha. Ale mowie do meza, ze jak mi sie uda zajsc w ciaze, to bede jadla gofry z bitą tonami;)
 
Dziewczyny. Mam pytanie. Od wczoraj tj 19dc boli mnie caly brzuch na dole. Czuje ciągłe ćmienie w jajnikach. Dr w kliniece patrzac na moje pecherzyki w 13dc mowil,ze owulacja bedzie kolo 20. Ja niestety nigdy nie odczuwalam owulacji. Jak mi sie roboila torbiel to bol byl inny, jakby skurcz i puszczalo i tak co chwila. Wczoraj nawet "wschuchiwalam" sie w pecherz, czy mnie nie boli przy oddawaniu moczu. Nospa forte na to nie pomaga. Czy macie jakies pomysly?? Czy to rzeczywiscie moze 2 dzien bolec os owulacji? To taki bol raczej jak na okres mam, ale nigdy tak dlugo..;(
 
Uczucie jakbym miała mieć miesiączkę i 7dpt problemy z żołądkiem jakbym zjadła coś nieswierzego :/ Tylko ja miałam transfer na cyklu naturalnym duphaston i prolutex nic więcej nie brałam
To ja też na naturalnym plus progesterony i leki które muszę brać.. Zrobiłam dziś betę nie wiem czy nie za wcześnie i czekam... Brzuch mnie właśnie boli jak na okres...
 
Kochana, uwierz mi, ja tez bylam uzalezniona od slodyczy. Poza tym jadlam, wydawalo się, zdrowo. Nigdy nie palilam, alkoholu nie pije. Nawet pani dr czesto do mnie,ze mam sie nauczyc pic wino! Ile razy probowalam te slodycze odstawic! Robilam akcje,ze tylko raz w tyg slodkie, np w niedziele i wytrzymywalam maks 3 tyg... kawa obowiazkowo slodka musialaby byc(i to z mlekiem bo innej nie wypije). A jak pierwszy raz w zyciu mi wyszedl cukier podwyzszony, i dzieki dziewczynom odkrylam IO to jak ktos by mnie w morde strzelil. Musze cos z tym zrobic, skoro marze o dziecku. Dzis minal miesiac odkad odstawilam cukier (robie male wyjatki jakos tak raz w tyg, ostatnio poszlam do kawiarni i zjadlam kawalek ciasta, choc nie caly bo nie dalam rady). Ale tak jak napisalam wczesniej czuje sie ostatnio zle. Czesto mnie mdli, jestem slaba a do jedzenia ogolnie mam wstret. Wiem,ze polowa talerza powinna byc w warzywach ale ja juz na nie patrzec nie moge, zreszta polowa talerza to moj caly posilek i to na sile. Brakuje mi slodkiego ale coz, trzeba to trzeba. Jeszcze musze sie zaczac ruszac cokolwiek ale pogoda mi nie sprzyja, zimno i deszcz juz 2 tydzien. Do tego 2 dzien boli mnie dol brzucha. Ale mowie do meza, ze jak mi sie uda zajsc w ciaze, to bede jadla gofry z bitą tonami;)

Ooo tak, jak mi się uda to tez będę jadła gofry :D I torty bezowe :D
 
reklama
Do góry