reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Oj na parcie to chyba nic nie pomoze☺ A ile wypijacie wody w ciazy?Ja mam dzien co 1.5 litra a nieraz mniej I kombinuje raz gazowana raz niegazowana.
Ja pije sporo 2litry plus herbatki uwielbiam rumianek znalazlam w szafie sok z zurawiny 25mml dziennie pic bende moze pomoze
 
reklama
Wiem kochana powinna byc wyzsza ale zrob w piatek betę i wtedy ostatecznie zobaczysz. A z lekarzem sie kontaktowalas? Nie kazal dolozyc czegos?
Dzwonił do mnie lekarz i powiedział ze przyrost jest za niski bo tylko 50% i może być różnie , mam brać to co brałam bo progesteron dobry, zbadać w piątek i zobaczymy. A to czekanie ciagle jest najgorsze :(
 
Nie zastanawialam sie nad tym mojej kuzynce pomagal na cuazowe mdlosci wiec tez go pije
Wlaśnie też chciałam go pić na mdłości ale coś mi siostra wspomniała że nie wolno więc zrezygnowałam, ale to pewnie chodzi o duże ilości. A mdłości Cię męcza?Ja co rano mam wizyte w toalecie i mnie wymiotuje, nawet myślałam o jakimś środku żeby na żoładek zalagodzić ale muszę spytać lekarza.
 
reklama
Do góry