reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Odpisze Wcześniej-j czekałam na zwrotke 3 dni
Ja napisałam ponad tydzień temu i póki co cisza. A kiedy pisałaś do niego?

Dodawaj sobie do cytowanych i wtedy możesz odpowiadać wszystkim w jednym poście, a nie każdy osobno :cool2: :yes:

@Butelka123 bedzie dobrze tylko spróbuj się nie martwić, aż tak bardzo, bo to nie służy kropkowi:) Progesteron masz wysoko, wiec jeszcze nic nie jest przesadzone:yes:
 
reklama
Ja napisałam ponad tydzień temu i póki co cisza. A kiedy pisałaś do niego?

Dodawaj sobie do cytowanych i wtedy możesz odpowiadać wszystkim w jednym poście, a nie każdy osobno :cool2: :yes:

@Butelka123 bedzie dobrze tylko spróbuj się nie martwić, aż tak bardzo, bo to nie służy kropkowi:) Progesteron masz wysoko, wiec jeszcze nic nie jest przesadzone:yes:

Wiesz co ja pisalam do Niego jakoś w kwietniu - wiem, że odpisał w miarę szybko, że byłam w szoku :-) może teraz ma ciut więcej pracy ale na stowe na dniach odpisze :)
 
Wlaśnie też chciałam go pić na mdłości ale coś mi siostra wspomniała że nie wolno więc zrezygnowałam, ale to pewnie chodzi o duże ilości. A mdłości Cię męcza?Ja co rano mam wizyte w toalecie i mnie wymiotuje, nawet myślałam o jakimś środku żeby na żoładek zalagodzić ale muszę spytać lekarza.
Nie juz nie mecza nigdy nie wymiotowalam rumianek nie zaszkodzi wystarczy poczytac na co pomaga wlasnie poczytalam u uswiadomilam sie w tym zeby go pic migreny mi sie zdarzaja to fakt
 
Właśnie ze mam strach sprawdzać :("
Doskonale to rozumiem... ja rowniez sie balam.. tym bardziej,ze dopiero niedawno przyslali mi moja dokumentacje z leczenia i mialam porownanie wynikow na poczatku drogi i po inseminacjach.. nie zwracalam wczesniej na to uwagi, prowadzili mnie i mowili,ze wyniki ok. A tu tak spadlo. Ale ciesze się, ze wzroslo ostatecznie. Teraz trzeba zasbac o inne parametry
 
Mozna mi wpisać transfer na piątek.
Nie wiem jakie przysłowie mówi do 6 razy sztuka. Moze jakies chinskie.

Każdy ma swoją szczęśliwa liczbę, mocne kciuki, żeby 6 była twoją!!! ✊✊✊✊✊✊

Wlaśnie też chciałam go pić na mdłości ale coś mi siostra wspomniała że nie wolno więc zrezygnowałam, ale to pewnie chodzi o duże ilości. A mdłości Cię męcza?Ja co rano mam wizyte w toalecie i mnie wymiotuje, nawet myślałam o jakimś środku żeby na żoładek zalagodzić ale muszę spytać lekarza.

Ja piłam cała ciążę rumianek i miete, nie było żadnych problemów, mój gin też był z tym ok. Generalnie wg mojego lekarza nie przeginac z niczym - jedna/dwie kawy są ok, tak samo rumianek, mięta, herbaty. Ważne żeby nie pić po 10 filiżanek dziennie tego samego, tylko przy kofeinie uważać żeby nie przekroczyć 200mg na dobę (wliczając to teine z herbaty)
 
Dziewczyny ile czeka sie na termin do Dr Pasnika? Czy do niego nalezy is z kompletem wczesniej robionych badan? Czy on naprawde jest taki skuteczny?
 
reklama
Do góry