reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Coś koło 45zl za taka pakę :) Jak chcesz to napisze Ci na priv z jakiej firmy brałam, bo nie chce tu reklamy robic;)

Mam już ostateczne wyniki hodowli i jestem najszczęśliwsza kobieta na swiecie, bo mamy 4 zamrożone blastunie:-) :):-) :):-) :) Dziś zamrozili kolejne 2, a tak się bałam, ze bedzie z nimi coś nie tak. Jak zadzwonił embriolog to prawie zawał dostałam, zanim mi nie powiedział, a do mnie dotarło, ze sa 4:-D Pozniej z pół godz ryczałam i sama nie wiem czemu8-)

Jestem o krok blizej do spełnienia mojego marzenia, żeby nie tylko kot mówił do mnie mama (bo takie dziwne odgłosy z siebie wydaje, ze jak nic słychać mama):-) :):-) :)

Dziękuje bardzo Wam za wsparcie i za wszystkie kciuki[emoji3590][emoji3590] Forum ma ogromna moc[emoji3590][emoji3590]
Wooowww kochana cudowne wiesci u Ciebie!!! Super!!![emoji3]
Jesteś coraz bliżej celu...
Oby tak dalej...
 
reklama
Jutro mam wizyte u lekarza wiec zobacze co powie, ale najpierw musze tarczyce uregulowac, zapytam jutro co proponuje teraz lekarz zrobic bo jak ma razie to nasza ostatnia szansa. Takze w tym cyklu nie bede chciala podejsc tylko w nastepnym pewnie.
W sobotę ide zrobić caly panel tarczycy i dodatkowo prolaktyne i krzywa cukrzycowa i insulinowa. Zobacze co z tego wyjdzie. Chcialam zrobic usg tarczycy przed wizyta u endo ale juz nie dam rady bo nie ma terminów wiec zrobie dopiero za tydzien i przy nastepnej wizycie u endo pokaze.
Ciekawe co lekarz Ci powie. Choć z drugiej strony niestety nikt wróżka nie jest o nie stwierdzi jednoznacznie, co było przyczyna takiego obrotu sprawy.

To trzymam mocno kciuki, żeby wszystko udało się uregulować i żeby to lato było nasze✊✊
 
Hej dziewczyny. Jestem tu nowa. Przybywam do was z grupy o inseminacji. Za mna dwie nieudane proby. 24 czerwca koncze kolejny cykl i wtedy zaczynam moja przygode z in vitro. Wiem, ze w lipcu bede miala zamrazane jajeczka, bo mam bardzo cienkie endometrium i trzeba je najpierw podbudowac. Czym mialyscie stymulowany wzrost jajeczek? Tabletki? Plastry? Zastrzyki? Jak tak to w jakich ilosciach i jakie? Mi zaproponowano znowu estrifam i 3x3. Tylko, ze na mnie on za bardzo nie dziala. Moje najwieksze osiagniecie to 5 mm endometrium, ktore jest zniszczone mechanicznie. Dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam
 
Ciekawe co lekarz Ci powie. Choć z drugiej strony niestety nikt wróżka nie jest o nie stwierdzi jednoznacznie, co było przyczyna takiego obrotu sprawy.

To trzymam mocno kciuki, żeby wszystko udało się uregulować i żeby to lato było nasze✊✊
Dokładnie. Dlatego będę chciała jak najwięcej zrobić badań by wiele rzeczy wykluczyć. A i tak przed transferem nie zrobie wszytkiego by się udało, zawsze wiadomo że znajdzie się coś czego się nie przebada, a nie da się za jednym razem zrobić wszytkiego, bo jak widać w ciągu miesiąca wiele wyników z dnia na dzień może ulec zmianie. Zrobie teraz to na co sama bede miała wpływ, tzn nie będę musiała pytać o to lekarza. popytam go o endometrium, o receptywność, o ta biopsję itp. Tym bardziej że to był pierwszy transfer i jest wiele czynników na to wpływających. Przyjaciółki też pytają co mogło być przyczyną, to trochę poirytowana odpowiadam ze NATURA.
 
Hej dziewczyny. Jestem tu nowa. Przybywam do was z grupy o inseminacji. Za mna dwie nieudane proby. 24 czerwca koncze kolejny cykl i wtedy zaczynam moja przygode z in vitro. Wiem, ze w lipcu bede miala zamrazane jajeczka, bo mam bardzo cienkie endometrium i trzeba je najpierw podbudowac. Czym mialyscie stymulowany wzrost jajeczek? Tabletki? Plastry? Zastrzyki? Jak tak to w jakich ilosciach i jakie? Mi zaproponowano znowu estrifam i 3x3. Tylko, ze na mnie on za bardzo nie dziala. Moje najwieksze osiagniecie to 5 mm endometrium, ktore jest zniszczone mechanicznie. Dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam
Ja miałam zastrzyki gonal plus menopur, dawki ustawiane pod wyniki krwi+ widok na usg. Każdy lekarz i klinika ma troche inne podejście i preferencje.
 
Hej dziewczyny. Jestem tu nowa. Przybywam do was z grupy o inseminacji. Za mna dwie nieudane proby. 24 czerwca koncze kolejny cykl i wtedy zaczynam moja przygode z in vitro. Wiem, ze w lipcu bede miala zamrazane jajeczka, bo mam bardzo cienkie endometrium i trzeba je najpierw podbudowac. Czym mialyscie stymulowany wzrost jajeczek? Tabletki? Plastry? Zastrzyki? Jak tak to w jakich ilosciach i jakie? Mi zaproponowano znowu estrifam i 3x3. Tylko, ze na mnie on za bardzo nie dziala. Moje najwieksze osiagniecie to 5 mm endometrium, ktore jest zniszczone mechanicznie. Dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam
Witaj! Ja też wpadłam tu po wątku iui. Mam za sobą 2 nieudane próby, ale udało się za pierwszym razem. Teraz jestem w ciąży po raz drugi [emoji7]

Stymulowana byłam menopurem. 11 jajeczek dzięki niemu miałam.
 
reklama
Całą ciążę bralam mama dha premium plus i polecam, dzidzia 57 cm i prawie 4kg :-) :)
To tylko witaminy, możesz spokojnie zmienić. Dha jest ważne i w ciąży i przy karmieniu piersią, więc ważne żebyś miała odpowiednią dawkę.
Dokupilam dha by dokonczyc pregna plus tylko mam w pregna plus 100 mg dha a samo dha jedna kapsulka ma.300 mg I teraz nie wiem czy brac 2 plus pregna to bedzie 700 mg czy pregna I jedna tabletke dha wowczas 400mg?
 
Do góry