reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Oj ja sie pochwalilam lepszym samopoczuciem a dzisiaj o 3 w nocy wymiotowalam dwa razy Moze z glodu bo mi w zoladku burczalo
 
reklama
Mi tak wlasnie powiedzieli przed pierwsza punkcja i transferem w Uk, ze zarodki nie lubia zapachów.
I mialam zalecenia od kliniki żeby nie używać pachnących kosmetyków, szczególnie perfum w tych dniach a nawet bez makijażu musialam być.
Czy coś w tym jest nie wiem, napewno nie zaszkodzi ;-)

Niech Twoja piąteczka sie dzielnie trzyma... [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]

Ja w ogole nie robie makijażu, wiec z tym tez nie miałam problemu 8-)
Mam nadzieje, ze piątka dzielnie walczy i zostanie w komplecie:yes:
@Bratka mocne kciuki za piekne widoki kropeczka
@Justi55 @Konstancja27 niech beta rosnie do nieba
@Justyska13 a u mnie pewnie formalnosc ate trzymajcie kciuki moze zdarzy sie cud i beta urosnie

Biegne oddac krew i smigam na weselicho brata. Milego dnia dziewczyny :-)
Kciuki za, was wszystkie dziewczyny :) ja czekam na tel ile się zaplodnilo tak się denerwuje...
Dziewczyny mocne✊✊✊ za bety do nieba i masę zarodkow:)
 
Dziewczyny u mnie beta ujemna.....:frown: nie mam już mrozaczkòw . Na kolejną trzecią procedurę nie mam już ani kasy a:(:(ni sił. jestem wyczerpana psychicznie. To koniec:(:(:(

Nie wiem co napisać ale może daj sobie czas na smutek i skup się na sobie na swoim mężczyźnie i pomyślcie za jakiś czas
Ja będę podchodzić do drugiej procedury i 3 stymulacji i na kolejna te nie będzie mnie stać ( chyba ze wygram w totolotka) [emoji16]
Tez się martwie co dalej ale najwyżej zrobimy oddech na pół roku
 
reklama
Do góry