reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja kupilam na poczatku 13tc ale od razu bylo sluchac dobrze, przy samej kosci łonowej na dole czasami az tak jakby pod nią, że trzeba bylo sie nagimanstykowac, zeby usłyszeć. Ale mialam po prostu farta bo kilka dni później już bylo strasznie ciezko złapać, a teraz jak poszla dzidzia w gore, jest blizej pepka niz kosci łonowej czasami łatwo znaleźć nie jest raz sie ułoży tak, ze słychać od razu a czasami jest tak, ze 10 minut zanim zlapie serduszko i za 5 sekund mi ucieka i uszkam znów, bo gania po całym brzuchu jak szatan mały [emoji23][emoji16]
Nie ma co sie martwić jeśli słabo słychać bo tak jak mowie nawet jak czasami się zlapie to za moment ucieka, a we wcześniejszych tygodniach wiadomo ze jeszcze ciężej nie zgubić jak szaleje :)
Racja kochana dopiero pierwsza proba za mna musze wprawy nabrac :)
 
reklama
Właśnie dzwoniła do mnie lekarka. Powiedziała że bthcg Może być pozostałością po zastrzyku..... daje 10% że to się rozwinie...
 
Dziewczyny a bierzecie w ciazy magnez mam dwie kolezanki co biora magnez w ciazy a ja mam.tylko pregna plus.Wizyte mam 12 to zapytam lekarza
 
reklama
Do góry