reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
A to robisz w tym celu jakieś badanie czy jest potrzebny tzn. badasz estradiol??? i jestes pod opieką lekarza z klinki czy kogoś innego?
Z kliniki mnie prowadzi [emoji3526] tak co chwila robię badanie na poziom estradiolu i progesteronu. Dziś wizyta i myślę, że będzie to ten moment jak zaczniemy schodzić z leków. Marzy mi się już ten moment [emoji28]
 
Hej dziewczyny, pilna potrzeba, czy ma ktoras odsprzedac Duphaston ?? Kolezanka potrzebnie pilnie a mieszka w norwegii I tam nie che jej przepisac (dziwny kraj) wiec brala na wlasna reke ale konczy jej sie za jakies 10 dni. Ma za soba poronienie, a udalo jej sie nie poronic jak brala przy poprzedniej ciazy. Jesli ktoras ma dajcie znac prosze, wysylki bylaby do Polski bo jej Mama leci do niej w nastepny piatek to zabierze. Z gory Wam dziekuje..
 
Z kliniki mnie prowadzi [emoji3526] tak co chwila robię badanie na poziom estradiolu i progesteronu. Dziś wizyta i myślę, że będzie to ten moment jak zaczniemy schodzić z leków. Marzy mi się już ten moment [emoji28]
a w której jesteś w klinice i mieście?
 
reklama
Hello ciotki[emoji173]️tutaj nas jeszcze nie bylo. Przelot do bazy planow w piatek o 14:28 i 14:31. Oto jestesmy: mala Zosia( 49 cm i 3360 gr) i Lennart ( 51cm i 3665 gr) Odpowiedz czy warto bylo tyle walczyc? Jest tylko jedna:Zobacz załącznik 974811Zobacz załącznik 974812
OOOO jakie cudaki!!! Jakie pięknę imiona! Gratuluje AnneMarie!!!!
Nie takie małe te Szkraby ,ja ważyłam o wiele mniej ;)
Niech rosną zdrowo Skarbeczki!!! Trzymajcie się dzielnie!!! :*
 
Do góry