reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

U mnie po wszystkim. Pobrali 21 komórek . Ode dalej spać. Dobranoc
Piekny wynik :biggrin2: A ile zapładniac beda?

Ja o takim to mogę tylko pomarzyć:rolleyes2: Wizytę mam dopiero o 17 i już się denerwuje, czy i ile rosnie jajeczek. Choć pobolewają mnie już jajniki, wiec to może dobry znak:)
Przy poprzedniej stymulacji bolał mnie tylko lewy, a więcej było w prawym.
Oj jak ja już chciałabym 18-ta8-)
 
reklama
Piekny wynik :biggrin2: A ile zapładniac beda?

Ja o takim to mogę tylko pomarzyć:rolleyes2: Wizytę mam dopiero o 17 i już się denerwuje, czy i ile rosnie jajeczek. Choć pobolewają mnie już jajniki, wiec to może dobry znak:)
Przy poprzedniej stymulacji bolał mnie tylko lewy, a więcej było w prawym.
Oj jak ja już chciałabym 18-ta8-)
Zapladniamy 10 no i w sobotę transfer.
Kochana wszystko jest możliwe przy pierwszej stymulacji miałam tylko 11 komórek pobranych A AMH miałam wyższe niż teraz. Daj znać jak u Ciebie po wizycie.
 
Zapladniamy 10 no i w sobotę transfer.
Kochana wszystko jest możliwe przy pierwszej stymulacji miałam tylko 11 komórek pobranych A AMH miałam wyższe niż teraz. Daj znać jak u Ciebie po wizycie.


Mnie to już raczej „cyfra nie puszcza” na taki wynik :cool2: A jakie leki brałaś i jakie masz amh?
Ja przy poprzedniej miałam 6, a zapłodnily się 2. Mam cichutka nadzieje, ze teraz bedzie ciut lepiej.

Cudowny wynik, niech się teraz wszystkie pieknie zapładniają, a pozniej zamienia w gromadkę pupci:yes:
 
Hej dziewczyny, pilna potrzeba, czy ma ktoras odsprzedac Duphaston ?? Kolezanka potrzebnie pilnie a mieszka w norwegii I tam nie che jej przepisac (dziwny kraj) wiec brala na wlasna reke ale konczy jej sie za jakies 10 dni. Ma za soba poronienie, a udalo jej sie nie poronic jak brala przy poprzedniej ciazy. Jesli ktoras ma dajcie znac prosze, wysylki bylaby do Polski bo jej Mama leci do niej w nastepny piatek to zabierze. Z gory Wam dziekuje..

Mogę poratowac luteina jak coś...
A koleżanki mama nie może podejść do rodzinnego po receptę na duphaston? Dupek jest bez refundacji więc żaden lekarz nie powinien robić problemu
 
Mogę poratowac luteina jak coś...
A koleżanki mama nie może podejść do rodzinnego po receptę na duphaston? Dupek jest bez refundacji więc żaden lekarz nie powinien robić problemu
No wlasnie w Norwegii lekarz nie chce przepisac... Potrzebnie Duphaston konkretnie.. sprobuje wyslac mame do ogolnego ale pewnie nie przepisac I wysle do ginekologa I kolo sie zamyka :(
 
Mnie to już raczej „cyfra nie puszcza” na taki wynik :cool2: A jakie leki brałaś i jakie masz amh?
Ja przy poprzedniej miałam 6, a zapłodnily się 2. Mam cichutka nadzieje, ze teraz bedzie


Cudowny wynik, niech się teraz wszystkie pieknie zapładniają, a pozniej zamienia w gromadkę pupci:yes:
AMH mam 2,65. Z leków to brałam tylko menopur i gonapeptyl. Mam nadzieję że teraz się zaplodnia pięknie A potem chociaż jeden zostanie że mną.
Ty może będziesz miała mniej, ale może będą to te właściwe, które zostaną z Tobą.[/QUOTE]
 
reklama
Do góry