reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Witam Piękne Panie. Mega mocne ✊✊✊całym serduchem za piekne bety do nieba , koszyczki pełne jajcoszków i dużo potencjalnych dzidzioszków z tych jajcoszków:yes::). @redferrari , u Nas czekanie -ale co się odwlecze to nie uciecze ;) super że Alusia daje pofiglowac w nocy rodzicą :-D @Never give up - kurczę jak to zleciało tocz się dalej forumowa koleżanko do szczęśliwego rozwiązania @annemarie - jak tam "kochanienka" ciężko już ? Już niedługo przywitasz dzidzioki - spokojnego . @dżoasia -już dużooo różowych sukienuniek nakupione ? @Kurcia - kiedy kolejna walka ? @Murawa i u Ciebie też ? @Agonia777 - Gosieńko ???? Dziewczynki z Ciechocinka - który dokrorek respektuje zalecenia wuja Jarka bez krecenia noskiem ? @dżoasia @Kurcia ?
Dziewczynki - mamuśki mocne tulaski dla dziecioczków od ciotki Agau :):tak:
Dla czekających jak ja na cudo " wszystkim Nam się uda - za chwilkę dwie lub trzy ale się uda !" bo to forum niejedne "widziało" cuda.
 
Witam Piękne Panie. Mega mocne ✊✊✊całym serduchem za piekne bety do nieba , koszyczki pełne jajcoszków i dużo potencjalnych dzidzioszków z tych jajcoszków:yes::). @redferrari , u Nas czekanie -ale co się odwlecze to nie uciecze ;) super że Alusia daje pofiglowac w nocy rodzicą :-D @Never give up - kurczę jak to zleciało tocz się dalej forumowa koleżanko do szczęśliwego rozwiązania @annemarie - jak tam "kochanienka" ciężko już ? Już niedługo przywitasz dzidzioki - spokojnego . @dżoasia -już dużooo różowych sukienuniek nakupione ? @Kurcia - kiedy kolejna walka ? @Murawa i u Ciebie też ? @Agonia777 - Gosieńko ???? Dziewczynki z Ciechocinka - który dokrorek respektuje zalecenia wuja Jarka bez krecenia noskiem ? @dżoasia @Kurcia ?
Dziewczynki - mamuśki mocne tulaski dla dziecioczków od ciotki Agau :):tak:
Dla czekających jak ja na cudo " wszystkim Nam się uda - za chwilkę dwie lub trzy ale się uda !" bo to forum niejedne "widziało" cuda.
Agula, tam chyba kazdy respetkujr wujka Jarka. Idz do Mercika, on jak trzeba to nawet sam dzwoni do niego, zeby bylo szybciej ;)
Sukienek na razie malo, czekam na mebelki, bo nie mam tego gdzie trzymac, pozniej jak sie rozhulam to mnie nikt nie powstrzyma ;)
A Tiiiiii coo?? Jednak ciechocinek? Jak zdroweczko? Kiedy startujecie?
 
@juchaa_87
Jak sie czujesz? Jak ciaza? Przepraszam jesli cos przegapilam...
Kochana u mnie tak na prawdę to nic jeszcze nie wiadomo...byłam w piątek na USG i był pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem zoltkowym, ale doktor mówił że taki spłaszczony ten pęcherzyk, no i z USG mu wyszło że ciąża młodsza o tydzień, jutro mam jeszcze raz USG i mam nadzieję że już wszystko się wyjaśni, ale obawiam się że bedzie puste jajo...bo beta też zawsze na granicy rosła albo nawet poniżej, no ale jakieś resztki nadziei na jutro mi zostały ☺️
 
Agula, tam chyba kazdy respetkujr wujka Jarka. Idz do Mercika, on jak trzeba to nawet sam dzwoni do niego, zeby bylo szybciej ;)
Sukienek na razie malo, czekam na mebelki, bo nie mam tego gdzie trzymac, pozniej jak sie rozhulam to mnie nikt nie powstrzyma ;)
A Tiiiiii coo?? Jednak ciechocinek? Jak zdroweczko? Kiedy startujecie?
Ooo to już niedługo worka piniądzów na fatałaszki różowe bedzieta potrzebowac :oo:- szalej , a co . No my czekamy w Invimed ale coś im się dłuży start kd - więc piszę z koordynatorka w Ciechocinku - też można powiedzieć , że od 2 tygodni czekamy. Nie jeździłam wczesniej bo to jednak drugi kraniec PL - więc wiadomo , wydatki. Chcę się umówić konkretnie już jak coś będzie wiadomo, dlatego pytam o doktorka.
Bo chcę podchodzi odrazu z zaleceniami wuja Jarka. Ot i tyle u Nas.
 
Witam Piękne Panie. Mega mocne [emoji110][emoji110][emoji110]całym serduchem za piekne bety do nieba , koszyczki pełne jajcoszków i dużo potencjalnych dzidzioszków z tych jajcoszków:yes::). @redferrari , u Nas czekanie -ale co się odwlecze to nie uciecze ;) super że Alusia daje pofiglowac w nocy rodzicą :-D @Never give up - kurczę jak to zleciało tocz się dalej forumowa koleżanko do szczęśliwego rozwiązania @annemarie - jak tam "kochanienka" ciężko już ? Już niedługo przywitasz dzidzioki - spokojnego . @dżoasia -już dużooo różowych sukienuniek nakupione ? @Kurcia - kiedy kolejna walka ? @Murawa i u Ciebie też ? @Agonia777 - Gosieńko ???? Dziewczynki z Ciechocinka - który dokrorek respektuje zalecenia wuja Jarka bez krecenia noskiem ? @dżoasia @Kurcia ?
Dziewczynki - mamuśki mocne tulaski dla dziecioczków od ciotki Agau :):tak:
Dla czekających jak ja na cudo " wszystkim Nam się uda - za chwilkę dwie lub trzy ale się uda !" bo to forum niejedne "widziało" cuda.
@Agniecha1508 my się rozpakujemy zaraz z @annemarie i zwolnimy Wam brzuszki.. ;-)
Zaraz będzie nasza Asienka rodzić i kolejna odda swój ;-)
3mam za Was mega [emoji110][emoji110][emoji110] Dziewczyny.
Nie poddawajcie się! :* [emoji173][emoji182][emoji110]
 
Jak się liczy tydzień ciąży przy crio transferze? Normalnie okres to pierwszy dzień ? Bo przy długim protokole zakłada się ze owulacji to dzień punkcji i odejmuje się jeszcze 14 dni. A jak jest z crio?
 
reklama
Do góry