reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej. Jestem prawie nieobecna na gg więc w ogóle nie jestem na bieżąco :-(
U nas został miesiąc do porodu... nie wiem kiedy to zleciało.
Ale Ty pisz lepiej co u Ciebie????
 
reklama
Dziewczyny pomocy. Co na zaparcia w ciazy. Po tym progesteronie mecze się masakrycznie. Pije sporo. Owoców nie za bardzo moge bo dieta od diabetologa.
Wszystko mnie boli. Normalnie siedzieć nie mogę.
 
Dziewczyny pomocy. Co na zaparcia w ciazy. Po tym progesteronie mecze się masakrycznie. Pije sporo. Owoców nie za bardzo moge bo dieta od diabetologa.
Wszystko mnie boli. Normalnie siedzieć nie mogę.
Ja sie ratowalam czopkami glicerynowymi i syropem lactulosum.
U mnie nic innego nie pomagalo, zadne spacery, picie, jedzenie czegokolwiek.
 
Dodam jeszcze, ze od pierwszego amh z ponad 4 spadlo juz do 2.6 (robilam jakos w grudniu) i na wlasna reke w lutym zrobilam badania genetyczne i wyszla mutacja PAI i dwie mutacje mthr heterozygotyczne. Jak pokazalam do przed 2 inseminacja to lekarka otworzyla szeroko buzie, nie wiedziala na poczatku co powiedziec a potem ze to nie ma wplywu ma zajscie w ciaze. Jak zapytalam czy mam szukac genetyka to powiedziala, ze nie, bo te wazniejsze geny sa dobre. Kazala brac codziennie polocard, zmienic zwykly kwas filiowy na pregne start i jesc wit A plus E. Bralam tez oviarin ale tutaj stwierdzila ze mozna ale nie jest to mus. Tyle. Sama ostatnio na wlasna reke jadlam duphaston od 15dc 2x1. Ludzilam sie, ze moze sie uda naturalnie..
A brałaś zastrzyki na pękanie? Mysle ze jak u was nie ma problemów to spokojnie możecie wybrac klinikę do której macie blisko koszta dojazdów i hoteli sa kosmiczne a stymulacja trwa, potem punkcja i czekanie na transfer choc w twoim przypadku pewnie jest ryzyko hiperki i moze byc odroczony, wiec potem znowu dojazdy i kontrola przed crio. Plus słyszałam ze w invicta kontakt z lekarzem przez telefon jest taki sobie i ponoc płatny dodatkowo.
 
A brałaś zastrzyki na pękanie? Mysle ze jak u was nie ma problemów to spokojnie możecie wybrac klinikę do której macie blisko koszta dojazdów i hoteli sa kosmiczne a stymulacja trwa, potem punkcja i czekanie na transfer choc w twoim przypadku pewnie jest ryzyko hiperki i moze byc odroczony, wiec potem znowu dojazdy i kontrola przed crio. Plus słyszałam ze w invicta kontakt z lekarzem przez telefon jest taki sobie i ponoc płatny dodatkowo.
Bralam ovitrelle. Raz zadzialal i peklo ale z wyniku progesteronu w 21 dc wynikalo, ze nie bylo owulacji. Byl prawie 0. Potem mielismy 1 inseminacje i znow ovitrelle i nie pekl;( przy drugiej inseminacji podali 2x ovitrelle i tez nie peklo. A tak w ogole, zanim trafila nam sie ciaza pozamaciczna to pecherzyki po stymulqcji rosly i same pekaly bez zadnych zastrzykow, ale ciazy nie bylo. Moze byly puste.. tego nie wiem. Wszystkie problemy z tymi torbielami zaczely sie pol roku po tej ciazy, po zrobionej laparoskopii. Clostrybegyt i bach wielka torbiel rosla ekspresowo i bol przy tym oraz mdlosci nieziemskie. Polozyli mnie na oddzial i podejrzewali hiper ale byla ona jedna wielka i po tyg zaczela sie wchlaniac. Kazda kolejna schodzi z @. Wiem, ze dojazdy noclegi itp. Beda drogie i meczace ale nie mamy za bardzo wyjscia. Do szczecina mamy 180 do gdyni 250 chyba. Do slupska najblizej ale o slupsku to juz w ogole nic nie wiem. Byl pomysl nq ta invicte o ktorej piszesz ale opinie nie sa pochlebne. A jak poczytalam o tym lekarzu do ktorego sie wybieramy w gdyni to ma naprawde dobre i wlasnie ponoc jwat w stalym kontakcie tel.. zeby nie jezdzic ciagle na wizyty z samymi wynikami.
 
mam pytanie jakie badania robiłyście do lekarza diabetologa przed wizyta ? bo jak ja dzwoniłam się zarejestrować na pierwsza wizytę to pani z recepcji nie wiedziała jakie mam zrobić badania do lekarza . stwierdziła ze lekarz zadecyduje :)
 
Kochane mam problem.We wtorek w tamtym tygodniu skończył mi się okres.W sobotę miałam plemienia krwią czerwona ale nie martwilam się bo w piątek były przytulanki.Ale dziś ten zauważyłam dosyć żywej krwi i nigdy tak nie miałem jak już do 2 dni po okresie brązowe.10 miesięcy temu urodzilam badania iść i cytologia w lutym ok.Jak myślicie?dodam że zaczęłam ćwiczyć co 2 dzień z Ewą może to wysiłku?Co myślicie?
 
reklama
Dziewczyny pomocy. Co na zaparcia w ciazy. Po tym progesteronie mecze się masakrycznie. Pije sporo. Owoców nie za bardzo moge bo dieta od diabetologa.
Wszystko mnie boli. Normalnie siedzieć nie mogę.

Jodzia... maliny, jagody i kiwi , mozesz przy cukrze codziennie jesc. Tzn z kiwi nie przesadzaj. Podstawa ze swieze owoce i bez cukru. U mnie te pesteczki robily cuda.
 
Do góry