reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dzięki. Działa to jakoś szybko? Żeby mnie nagle po tym nie przycisnelo w najmniej odpowiednim miejscu ;-)
Po czopku idzie sie praktycznie od razu, ale nie jest to jakies wybuchowe wydarzenie ;)
Po syropie moze byc roznie, chociaz u mnie on powodowal dodatkowo wzdecia. Ale tez jakichs naglych akcji nie bylo. Mnie tak zatykalo, ze jakby nie to to mam wrazenie ze wczesniej bym pekla niz poszla do wc :/
 
reklama
Po czopku idzie sie praktycznie od razu, ale nie jest to jakies wybuchowe wydarzenie ;)
Po syropie moze byc roznie, chociaz u mnie on powodowal dodatkowo wzdecia. Ale tez jakichs naglych akcji nie bylo. Mnie tak zatykalo, ze jakby nie to to mam wrazenie ze wczesniej bym pekla niz poszla do wc :/
Dziewczyny a macie czasem zapalenie dziasla? Bardzo zadko mi sie to zdarzalo a teraz jestem w ciazy I mam co na to poradzic ?
 
Po czopku idzie sie praktycznie od razu, ale nie jest to jakies wybuchowe wydarzenie ;)
Po syropie moze byc roznie, chociaz u mnie on powodowal dodatkowo wzdecia. Ale tez jakichs naglych akcji nie bylo. Mnie tak zatykalo, ze jakby nie to to mam wrazenie ze wczesniej bym pekla niz poszla do wc :/
To spróbuję ten czopek. Ja jeszcze biorę jedna tab metforminy dziennie co trochę rozluźnia niby. Aż juz są problemy. Co to będzie jak odstawie całkiem zatkam się na amen.
 
Jodzia... maliny, jagody i kiwi , mozesz przy cukrze codziennie jesc. Tzn z kiwi nie przesadzaj. Podstawa ze swieze owoce i bez cukru. U mnie te pesteczki robily cuda.
Ja normalnie mam czasami problemy i musze się pilnować. Coś czuje ze owoce nie bardzo sobie poradzą. ... mam mrożone śliwki i maliny które trochę wcinam. Śliwki nawet popijam woda gazowana i nic. Sok z kiszonej kapusty mniam. ... ale też nie dziala. Jeszcze jedna tab metforminy ratuje trochę sytuacje. Ale będę odstawić i wtedy to się zacznie makabra. Juz mi cos znowu popekalo bo krew mi leci. Tego się bałam strasznie
 
Cześć dziewczyny, jestem nowa w temacie, chcemy podejść do in vitro, u nas problem z nasieniem. Jakie badania robiliście przed, o co najlepiej jeszcze dopytać lekarza. Jak to wszystko u was wyglądało, za którym razem się udało? :)
 
Zapaeni
Dziewczyny a macie czasem zapalenie dziasla? Bardzo zadko mi sie to zdarzalo a teraz jestem w ciazy I mam co na to poradzic ?
Zapalenie czy masz podrażnionej /skaleczone? Jest taka masz solcoseryl smaruje się ranę i tworzy taki plaster. Szybciej się goi wtedy. Nie wiem czy można w ciazy stosować. Mi pomagalo jak sobie gdzie przygryzlam albo skaleczylam czymś twardym.
 
Cześć dziewczyny, jestem nowa w temacie, chcemy podejść do in vitro, u nas problem z nasieniem. Jakie badania robiliście przed, o co najlepiej jeszcze dopytać lekarza. Jak to wszystko u was wyglądało, za którym razem się udało? :)
Witaj. To tak jak ja- nowa ;) jeszcze nic nie powiem ale 10 czerwca mamy pierwsza wizyte i wtedy na pewno sie odezwe ;)
 
Cześć dziewczyny, jestem nowa w temacie, chcemy podejść do in vitro, u nas problem z nasieniem. Jakie badania robiliście przed, o co najlepiej jeszcze dopytać lekarza. Jak to wszystko u was wyglądało, za którym razem się udało? :)
Problem z nasieniem to znaczy jakie parametry są słabe?
U nas była mała ilość rycerzyków. Dwa transfery udane i aktualnie taki 4,5 cm maluszek mieszka u mnie w brzuszku.
IMG_20190513_094434.jpeg
 
reklama
Do góry