reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Bralam ovitrelle. Raz zadzialal i peklo ale z wyniku progesteronu w 21 dc wynikalo, ze nie bylo owulacji. Byl prawie 0. Potem mielismy 1 inseminacje i znow ovitrelle i nie pekl;( przy drugiej inseminacji podali 2x ovitrelle i tez nie peklo. A tak w ogole, zanim trafila nam sie ciaza pozamaciczna to pecherzyki po stymulqcji rosly i same pekaly bez zadnych zastrzykow, ale ciazy nie bylo. Moze byly puste.. tego nie wiem. Wszystkie problemy z tymi torbielami zaczely sie pol roku po tej ciazy, po zrobionej laparoskopii. Clostrybegyt i bach wielka torbiel rosla ekspresowo i bol przy tym oraz mdlosci nieziemskie. Polozyli mnie na oddzial i podejrzewali hiper ale byla ona jedna wielka i po tyg zaczela sie wchlaniac. Kazda kolejna schodzi z @. Wiem, ze dojazdy noclegi itp. Beda drogie i meczace ale nie mamy za bardzo wyjscia. Do szczecina mamy 180 do gdyni 250 chyba. Do slupska najblizej ale o slupsku to juz w ogole nic nie wiem. Byl pomysl nq ta invicte o ktorej piszesz ale opinie nie sa pochlebne. A jak poczytalam o tym lekarzu do ktorego sie wybieramy w gdyni to ma naprawde dobre i wlasnie ponoc jwat w stalym kontakcie tel.. zeby nie jezdzic ciagle na wizyty z samymi wynikami.

Na którą klinikę i lekarza się zdecydowaliście?
 
U nas też, mimo wieku, bo mam 26 lat, teraz też już zaznaczył że zapladniamy wszystkie :)
U nas zapłodniali 6 i mieliśmy z tego 5 blastek. Czekają jeszcze 3.

To trudny wybór, szczerze mówiąc, bo zawsze jest pytanie czy uda Ci się wszystkie urodzić, czy tyle dzieci chcesz... ja mam mentalny problem oddać zarodki.
 
@Rapuszka 666 ciesze się, że wreszcie się udało. Podziwiam Cię za wytrwałość i tą walkę w dążeniu do celu. Za siłę, którą w sobie masz. Nie wiem, czy tak jak napisałaś za słabo tutaj pytałam.. dołączylam do grupy bo uslyszalam o niej od kuzynki. Pomoglyscie jej bardzo. My naprawde stoimy na rozdrozu i nie wiemy gdzie co i jak. Trafilismy do poradni w Szczecinie troche z polecenia i troche po znajomosci naszej lekarki z jedna z nich. Trafilismy tam majac bardzo dobre wyniki. U mnie wszystko ok. Amh pond 4. U meza nasienie "ksiazkowe". Nawet powiedzieli, ze dawno takiego nie widzieli. Udalo sie zajsc w ciaze naturalnie prawie 1.5 roku temu ale okazalo sie, ze ciaza ekto. Od tamtej pory ciagle torbiele. Sttmulacja super a pecherzyki nie pekaja. Do inseminacji podeszlismy 2 razy i mimo, ze nie bylo problemu z jej umowieniem to same zabiegi jak na tasmie. Podkreslam zabiegi w szpitalu na oddziale. Te ktore jeszcze niedawno robione byly w Policach- przeniesli. Robilqm ostatnimi czasy progesteron w 21 dc i wychodzil zly. Dopytywalam o niedomoge lutelana to slyszalam, ze mam nie panikowac tylko potem siw bedziemy martwic jak zajde. Z wizyty na wizyte co raz gorzej. Moja dr juz wkurzona mowi, zeby sie wybrac do prywatnej kliniki. Mowila o invicta i o dwoch lekarzach kurzawa i golebiowski o ile dobrze pamietam. Jak juz odpoczelismy po torbieli 2 cykle i bylam zdecydowana dzwonic powiedziala, ze zrobila wywiad wsrod pacjentek i ponoc jak przylaczyli sie do programu to sie pogorszylo. Znowu metlik co robic? Napisalam tutaj. I z czystym sercem polecono nam Gdynie. To bylo decydujace. Nie wiem jak bedzie. Odezwe sie po 1 wizycie. Ale tez rozmawiam z mezem i sie zastanawiam czy juz nie zrobic jakis wynikow i z nimi tam pojechac..ale z drugiej strony boje sie ze beda kazali tam zrobic i skad brac Now pieniadze???? Moze Wy cos nam poradzicie? Czy warto i co warto zrobic przed 1 wizyta? Z czym tam pojechac? Proszę, jesli wiecie pomozcie. Mieszkamy w malym miescie i tez nie mam pewnosci, ze wszystko tutaj zrobie.
Moja lekarka miejscowa nie wie czemu nie pekaja pecherzyki i to ona powiedziala ze nie ma na co czekac i ze to jest wskazanie do in vitro. Ehh
Każdy ma swoje zdanie odnośnie klinik prywatnych, ja też miałam najbliżej do Vitrolive Szczecin i tam też pojechaliśmy , nie myślałam o innych czytałam opinie były różne, ale tak jest w każdej tak mi się wydaje . W Vitrolive Kurzawe polecają , Gołębiowski i chyba Brelik czy jakoś tak , ja byłam u kobietki akurat ale też ja chwale, ale są różne opinie ;) ,ale bardzo chwale sobie Gołębiowskiego robił mi punkcje i transfer ogolnie fajny gościu .Ropuszka666 ma dużo racji była też w różnych aż w końcu udało się jej się Vitrolive a w innych nie . Może pomyślnie u mnie też amh ok ogólnie wyniki ok ,u męża tylko nasienie źle ,reszta była też dobrze .
 
Bralam ovitrelle. Raz zadzialal i peklo ale z wyniku progesteronu w 21 dc wynikalo, ze nie bylo owulacji. Byl prawie 0. Potem mielismy 1 inseminacje i znow ovitrelle i nie pekl;( przy drugiej inseminacji podali 2x ovitrelle i tez nie peklo. A tak w ogole, zanim trafila nam sie ciaza pozamaciczna to pecherzyki po stymulqcji rosly i same pekaly bez zadnych zastrzykow, ale ciazy nie bylo. Moze byly puste.. tego nie wiem. Wszystkie problemy z tymi torbielami zaczely sie pol roku po tej ciazy, po zrobionej laparoskopii. Clostrybegyt i bach wielka torbiel rosla ekspresowo i bol przy tym oraz mdlosci nieziemskie. Polozyli mnie na oddzial i podejrzewali hiper ale byla ona jedna wielka i po tyg zaczela sie wchlaniac. Kazda kolejna schodzi z @. Wiem, ze dojazdy noclegi itp. Beda drogie i meczace ale nie mamy za bardzo wyjscia. Do szczecina mamy 180 do gdyni 250 chyba. Do slupska najblizej ale o slupsku to juz w ogole nic nie wiem. Byl pomysl nq ta invicte o ktorej piszesz ale opinie nie sa pochlebne. A jak poczytalam o tym lekarzu do ktorego sie wybieramy w gdyni to ma naprawde dobre i wlasnie ponoc jwat w stalym kontakcie tel.. zeby nie jezdzic ciagle na wizyty z samymi wynikami.
Idz tam gdzie bedziesz czuła sie dobrze jesli u was wszystko ok to powinno wszystko pójść gładko obojętnie gdzie sie udacie.
 
reklama
Do góry