reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

@Justyska13 zawszw możesz powiedzieć, ze np masz jakieś wezwanie do skarbówki, albo coś do załatwienia w urzędach. Albo odwiedzić jakaś bardzo chora ciotkę męża, która mieszka na drugim końcu Polski ;)

Przecież masz prawo do urlopu i nie musisz nikomu od razu opowiadać w szczegółach dlaczego.

@Justi55 nie denerwuj się, najwazniejsze, ze mąż w porę trafił do szpitala. Nie chce bagatelizować, ale usunięcie wyrostka nie jest jakaś mega trudna operacja. Bedzie dobrze, a Ty dbaj o rosnące jajeczka:)
Trzymaj się kochana:)
 
reklama
Miałam już 3 transfery (aktualnie w środę 8.05 ostatni) z małym synkiem w podobnym wieku ;) Przy pierwszej próbie nie zwracałam uwagi na podnoszenie, no może nie nosiłam cały dzień ;) zakończyło się ciążą biochemiczną, za drugim razem mega się oszczędzałam, nawet zorganizowałam pomoc do synka na czas do testu ;) beta 0,2.. teraz staram się mimo wszystko nie nosić za dużo, raczej kucam lub siadam na podłodze i przytulam. Tylko mój synek ma 15 miesięcy i od 9 miesiąca chodzi więc noszenie na rękach to wyjątki bo już woli biegać [emoji4]
Moja tez juz chodzi ale czasem np.wsadzajac do krzesełka na jedzenie czy do auta itp. trzeba ale jakoś postaram się ogarnąć:-) trzymam kciuki za Twój transfer, mam nadzieję, że się uda. Kiedy testujesz? Ja najprawdopodobniej będę miała transfer 20 maja :-)
 
@Olk@24 zbierasz siły czy już w trakcie kolejnego podejścia?
@Kurcia mam nadzieję, że wielkanocne kurczaczki już w brzuszku
@dżoasia dziewczyny już dokuczają? Piękne uczucie jak maleństwa się w brzuszku ruszają.
@Biedroneczka83 @Dgd jak się czujesz?
@annemarie maleństwa już po drugiej stronie brzuszka?
@Sol @Mieciu85 @motylek24 jak wasze maluszki?
@Forget-me-not... @sksk, @Akatombo @Agniecha1508 co u Was?
Dziekuje za pamięć.
Wielkanocny kurczak byl, ale nie zostal. Niestety.
 
Moja tez juz chodzi ale czasem np.wsadzajac do krzesełka na jedzenie czy do auta itp. trzeba ale jakoś postaram się ogarnąć:-) trzymam kciuki za Twój transfer, mam nadzieję, że się uda. Kiedy testujesz? Ja najprawdopodobniej będę miała transfer 20 maja :-)
Planuje zrobić bete 12dpt, to już będzie jasność sytuacji. Czyli dokładnie w dniu Twojego transferu :)
Trzymam bardzo kciuki za Twój transfer :)

U nas to już ostatnia próba, środków brak, ja już coraz słabiej reaguje na stymulacje i AMH poleciało na łeb na szyje.
 
Dziewczyny, specjalistki drogie, dziś 2 dzień stymulacji - Ovaleap - zaczęłam plamić. Panikować czy to plamienia się zdarzają?
 
Planuje zrobić bete 12dpt, to już będzie jasność sytuacji. Czyli dokładnie w dniu Twojego transferu :)
Trzymam bardzo kciuki za Twój transfer :)

U nas to już ostatnia próba, środków brak, ja już coraz słabiej reaguje na stymulacje i AMH poleciało na łeb na szyje.
Ja planuje zrobić betę 8dpt. Zostały 3 zarodki ale na sam transfer puki co brak środków bo bądź co bądź tak z 4 tysiące to pociąga także jak teraz się nie uda to stop na jakiś czas :(
 
Ja planuje zrobić betę 8dpt. Zostały 3 zarodki ale na sam transfer puki co brak środków bo bądź co bądź tak z 4 tysiące to pociąga także jak teraz się nie uda to stop na jakiś czas :(
Dlaczego pragnienie dziecka jest takie drogie??? ;( tyle kobiet na świecie rodzi dzieci i ich nie chce... a ile kobiet nawet nie jest w stanie się leczyć ze względu na finanse.. ;( my dopiero pierwszy raz pojedziemy do kliniki prywatej ale już się boję co uslysze... ile bedziemy musiwli miec pieniedzy.. a raczej ile pożyczac.. mysle , ze to tez jest powód wielu niepowodzeń u roznych kobiet. Tak ciagla mysl z tylu glowy "skad na to wezmiemy pieniadze? " Jeszcze gdy uda sie za pierwszym razem to pol biedy.. ale nikt takiej pewnosci nie da;(
 
Dlaczego pragnienie dziecka jest takie drogie??? ;( tyle kobiet na świecie rodzi dzieci i ich nie chce... a ile kobiet nawet nie jest w stanie się leczyć ze względu na finanse.. ;( my dopiero pierwszy raz pojedziemy do kliniki prywatej ale już się boję co uslysze... ile bedziemy musiwli miec pieniedzy.. a raczej ile pożyczac.. mysle , ze to tez jest powód wielu niepowodzeń u roznych kobiet. Tak ciagla mysl z tylu glowy "skad na to wezmiemy pieniadze? " Jeszcze gdy uda sie za pierwszym razem to pol biedy.. ale nikt takiej pewnosci nie da;(
No nie da niestety. My na to nasze pragnienie też wzięliśmy kredyt ale pieniądze się prawie skończyły a nie bardzo jest skąd brać. Trzeba przy oszczędzić. A jak się nie uda z tymi co jeszcze zostały to kolejnej próby nie będzie bo po prostu nie ma kasy...
 
reklama
Do góry