reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Spoko.
Dzięki za odpowiedź-pamiętam dobrze ze Ty z tą mendą też walczysz???
Możesz nie pamietać bo dosyć długo mnie nie było-ale czytam cały czas ;)

Mamy właśnie ostatniego Kropka 4.3.3.
Robiłam w międzyczasie immunologię-taM też nastanie,potem walczyłam z tarczycą pół roku(tsh-nieoznaczalne 0,005) ,no i teraz w końcu znalazłam lekarza który bez względu na te zrosty usunął mi te jajowody(W jednym płyny).
No i nie wiedziałam ,że ta endomenda aż tak rozsiana-co dziwne cykle mam regularne.Troche mnie to przerazilo-dlatego pytam :(
Jeszcze raz dziękuję za odp. ;)
A u Ciebie jaki etap???
Tak ja też z endomendą się obijam ;) Też miałam mega zrost, a cykle regularne. Ja miałam III stopień. Dobrze, że Ci usunęli to dziadostwo.
Ja kochana jestem na etapie zbierania się po klęsce nieudanego piątego transferu i szykowania się na szósty.
 
U mnie to delikatnie mówiąc początek wyglądał mało książkowo. W 6 tc 3 d miałam pierwsze USG i był zarodek wielkości 1,5 mm z pikającym serduszkiem. Lekarz nie bardzo wiedział co powiedzieć, tylko tyle, że trzeba czekać. Stwierdził, że to początki 5 tyg. Ale ja dokładnie wiedziałam kiedy była owulacja, bo akurat miałam robione USG. I terminy mi się strasznie rozjechały. 2 tyg. później maluch już miał 1,33 cm a teraz fika w brzuchu i waży pewnie z 600-700 gramów. Bardzo często są rozbieżności na początku. Wszystko zależy od lekarza, sprzętu, ułożenia malucha i tempa jego rozwoju.
@Elizabeth68 a który to u Ciebie powinien być tc?
Moja przyjaciolka w ciazy ale naruralnej termin potrncjalnego poczecia miala podany wtedy jak zadnych igraszek nie bylo wrecz twierdzila ze wtedy kiedy byly igraszki to bylo kilka dni przed miesiaczka a tu proszę maluch ma juz 8miesięcy haha. Wiecctez jej si nic noe zgadzalo. Mysle ze trzrba poczekac cierpliwie
 
U mnie wczoraj 34 masakra martwie sie nim zeby miesiac przetrzymac I potem niby ma Sam organizm produkowac
To jest całkiem dobry progesteron, na pewno nie masakra

Beta 7 dpt 30,9, 10 dpt 55,9 i 12 dpt 82....przyrosty poniżej normy...jak myślicie czy to może świadczyć o ciąży biochemicznej? Nie wiem co dalej....
Przyrosty średnie, ale też jest wcześnie, kontroluj, jest spora szansa, że wystartuje.
Jeszcze mam do Was pytanie. Po transferze dość mocno bolało mnie po prawej stronie podbrzusze. Jajnik. Sama nie wiem. Tylko jedna strona. I to kilka dni. Nospa tylko troche pomagala.jak leżałam to nie bolało. Kiedy mogę iść najwcześniej na usg żeby spr czy to nie jest przypadkiem ciaza pozamaciczna? Kiedy będzie coś widać? I czy przy moich wartościach bety to może być taka ciaza?
11dpt 49, 13 dpt 133 / 3 dniowe mrozaki
U mnie przy 3dniowcu 8 dpt beta 37, rosła dobrze, jak było ok 500 to dostałam bólu po lewej stronie i plamienia i okazała się później pozamaciczna. Ale na początku nic nie bolało. Jak będzie powyżej 1000 umów się.na usg, będziesz wiedziała, gdzie jest pęcherzyk.
Dziewczyny, jestem już po wizycie.
Widać serduszko, puka sobie FHR 91/min,
CRL- długość zarodka 6,4mm,
YS - pęcherzyk żółtkowy 2,4mm.
no i Pani doktor powiedziała mi, że jest zaniepokojona bo ciąża wygląda o 2 tygodnie młodsza niż wynika to z transferu. Mam powtórkę USG za tydzień, także nie potrafię się cieszyć. Oby wszystko poszło dobrze :(
Czeka Cię ciężki tydzień, współczuję. Nie wygląda to ciekawie, mam nadzieję, że maluch się ogarnie!
 
Dziewczyny, jestem już po wizycie.
Widać serduszko, puka sobie FHR 91/min,
CRL- długość zarodka 6,4mm,
YS - pęcherzyk żółtkowy 2,4mm.
no i Pani doktor powiedziała mi, że jest zaniepokojona bo ciąża wygląda o 2 tygodnie młodsza niż wynika to z transferu. Mam powtórkę USG za tydzień, także nie potrafię się cieszyć. Oby wszystko poszło dobrze :(
O jeny az mi sie ręce zatrzęsły jak to przeczytałam oby u ciebie wszystko było dobrze.
 
Witajcie dziewczyny.Dostałam namiar od znajomej na profesora M.alinowskiego z Gynemed z Łodzi. Czy ktoś może leczył lub leczy się u niego i może mi coś powiedzieć,jakieś opinie?
 
reklama
Dziewczyny dzwoniono do mnie zkliniki ze w wymazach wyszla mi jakas bakteria ale nie powiedziano w ktirym badaniu i ze jesli bylabym w ciazy to trzrba leczyc a jesli nie jestem to nie trzeba wie wiem o ktora chodzi. I ze w czustosci pochwy wyszedl mi wynik nie zadowalajacy jakos pani go okreslila ale nie pamiętam i ze tu decyzja bedzie nalezala do lekarza.
I co teraz kurcze? Pewnie nir dopuszcza nas do stymulacji? :(:( Umowiona jesten na 8 maja dopiero.
Dziewczyny podpowiedzcie czy bede miala wszystko przesunięte czy dopuszcza mnie i czy to nie bedzie zagrazalo pozniej przrd transferem?
 
Do góry