reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jeszcze mam do Was pytanie. Po transferze dość mocno bolało mnie po prawej stronie podbrzusze. Jajnik. Sama nie wiem. Tylko jedna strona. I to kilka dni. Nospa tylko troche pomagala.jak leżałam to nie bolało. Kiedy mogę iść najwcześniej na usg żeby spr czy to nie jest przypadkiem ciaza pozamaciczna? Kiedy będzie coś widać? I czy przy moich wartościach bety to może być taka ciaza?
11dpt 49, 13 dpt 133 / 3 dniowe mrozaki
Na przyszly piatek sie umow na pecherzykowa ;)
 
reklama
Dziewczyny wlasnie mialam rozmowe z doktorem moim (najlepszy w Invicta jak dla mnie!) I nie kazal odstawic lekow bo niby szans kilku % nadal sa... No ja sie w tym % nie zalapie ale najgoprsze jest to ze mam masakre z zastrzykamy a robie 1 x clexan I 2 x Prolutex.. Nie wiem czemu ale od kilku dni nie moge wbic ugly w brzuch, boli okrutnie, z placzem wkoncu mi sie udalo bo pol godzinnej probie.. Najgorzej jest rano bo czasu brak przed pracy I syna szkola a ja z placzem probuje sie kluc.. Tez tak mialyscie??
Czy w Gdańsku za taką rozmowę też płacisz 200 zł?
 
Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!

Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.

✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ nie puszczamy za wgryzanie się kropków w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* ❤️
KWIECIEŃ to miesiąc miłości i pełen magii, życzymy każdej z Was małej- wielkiej miłości pod sercem .

Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*

Shake it up baby, twist and shout :)

Będzie sie działo


Link do kalendarza:
Link do: Kalendarz


Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Pod Link do: Kalendarz - jak obsługiwać i gdzie go szukać znajdziesz instrukcję :)
Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Pod Link do: Kalendarz - jak obsługiwać i gdzie go szukać znajdziesz instrukcję :)

2019-04-26 Justi55 wizyta kwalifikująca do stymulacji
2019-04-26 Elizabeth68 wizyta serduszkowa ❤️
2019-04-29 anielka0612 wizyta o zielone światło do stymulacji
2019-04-29 Kingul podglądanie maluszka ❤️
2019-04-30 Skarbulenka usg pęcherzykowe
2019-04-30 Pala podglądanie maluszka
2019-05-02 Dgd podglądanie maluszka ❤️
2019-05-03 anielka0612 startuję z długim protokołem II stymulacja
2019-05-07 Kokoszka33 podglądanie maluszka
2019-05-07 Beata 4 podglądanie maluszków ❤️ ❤️
2019-05-08 Babeczki usg prenatalne I trymestru, test papa
2019-05-08 dżoasia podglądanie maluszków ❤️ ❤️
2019-05-10 Justi55 rozpoczęcie stymulacji
2019-05-11 Vinszka podglądanie maluszka ❤️
2019-05-17 annemarie termin porodu (cc)
2019-05-22 Marzycielka7 wizyta przed III procedura ivf
2019-05-28 Megi1985@ termin porodu
2019-05-28 Ela86 termin porodu
2019-06-10 Kokoszka33 III prenatalne ❤️ ❤️
2019-06-11 Never give up termin porodu
2019-06-12 Beata 4 termin porodu
2019-07-14 sssurykatka termin porodu
2019-07-14 Biedroneczka83 termin porodu
2019-08-11 Dgd termin porodu
2019-08-15 Majaaa termin porodu
2019-08-28 Kokoszka33 termin porodu
2019-08-29 Kingul termin porodu
2019-08-31 dżoasia termin porodu
2019-11-17 Babeczki termin porodu
2019-11-28 Vinszka termin porodu
 
Powiem Wam ze dzis moj 5 latem zlamal mi serce.. Mowi mi sie juz obojetnie czy bedzie mial siostrzyczke czy brata, byle mama miala dzidzie w brzuch.. Od kilku miesiecy mowi ciagle o siostrze a teraz wyznal ze juz nawet mu obojetn
Czy w Gdańsku za taką rozmowę też płacisz 200 zł?
Tam sie placi za nadzor nad implantacja 450 zl chyba I masz w tym 3 x badanie brwi I 3 x rozmowa tel.
 
@Justi55 mocne kciuki za zielone światło do stymulacji
@Elizabeth68 pięknych widoków serduszka

Dziewczyny przypominam o podawaniu terminów do kalendarza, a dziś życzę słonecznego dnia :) u mnie zapowiada sie dziś upał :):D
Powodzenia dziewczyny!
@Elizabeth68 ale zazdroszczę USG... Ja się swojego doczekać już nie mogę, a tu jeszcze dwa tygodnie. [emoji8] Pięknego pukania serduszka.

U nas też piękna pogoda. Nic tylko spacerować. [emoji7]
 
Powiem Wam ze dzis moj 5 latem zlamal mi serce.. Mowi mi sie juz obojetnie czy bedzie mial siostrzyczke czy brata, byle mama miala dzidzie w brzuch.. Od kilku miesiecy mowi ciagle o siostrze a teraz wyznal ze juz nawet mu obojetn
Tam sie placi za nadzor nad implantacja 450 zl chyba I masz w tym 3 x badanie brwi I 3 x rozmowa tel.
A to faktycznie jest coś takiego, tyle że ja tego nie wykupowalam bo moim zdaniem ta weryfikacja w 3dpt i 6 dpt to trochę za wcześnie, a Ty ile jesteś dni po transferze? Wszystko w porządku?
 
reklama
A to faktycznie jest coś takiego, tyle że ja tego nie wykupowalam bo moim zdaniem ta weryfikacja w 3dpt i 6 dpt to trochę za wcześnie, a Ty ile jesteś dni po transferze? Wszystko w porządku?
Ja dzis 8dpt ale bete ponizej 1 mam z 6dpt wiec lekarz powiedzial ze szanse sa juz baaardzo male.. Ja nigdy nie mialam szczescia z testowaniem w 6dpt.. Nawet jak ciaza byla to mialam bete tylko 9
 
Do góry