reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny, jestem już po wizycie.
Widać serduszko, puka sobie FHR 91/min,
CRL- długość zarodka 6,4mm,
YS - pęcherzyk żółtkowy 2,4mm.
no i Pani doktor powiedziała mi, że jest zaniepokojona bo ciąża wygląda o 2 tygodnie młodsza niż wynika to z transferu. Mam powtórkę USG za tydzień, także nie potrafię się cieszyć. Oby wszystko poszło dobrze :(
 
Dziewczyny, jestem już po wizycie.
Widać serduszko, puka sobie FHR 91/min,
CRL- długość zarodka 6,4mm,
YS - pęcherzyk żółtkowy 2,4mm.
no i Pani doktor powiedziała mi, że jest zaniepokojona bo ciąża wygląda o 2 tygodnie młodsza niż wynika to z transferu. Mam powtórkę USG za tydzień, także nie potrafię się cieszyć. Oby wszystko poszło dobrze :(

Trzymam kciuki [emoji110][emoji110][emoji110][emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
 
emoji7.png

Dziewczyny, jestem już po wizycie.
Widać serduszko, puka sobie FHR 91/min,
CRL- długość zarodka 6,4mm,
YS - pęcherzyk żółtkowy 2,4mm.
no i Pani doktor powiedziała mi, że jest zaniepokojona bo ciąża wygląda o 2 tygodnie młodsza niż wynika to z transferu. Mam powtórkę USG za tydzień, także nie potrafię się cieszyć. Oby wszystko poszło dobrze :(
Pieknie. Nie smuc sie kochana bedzie dobrze zobaczysz. @Dgd tez miala chyba z tego go co pamietam o tydzien mlodsza a pozniej maluszek przyspieszyl. Spokojnie
 
emoji7.png


Pieknie. Nie smuc sie kochana bedzie dobrze zobaczysz. @Dgd tez miala chyba z tego go co pamietam o tydzien mlodsza a pozniej maluszek przyspieszyl. Spokojnie
U mnie to delikatnie mówiąc początek wyglądał mało książkowo. W 6 tc 3 d miałam pierwsze USG i był zarodek wielkości 1,5 mm z pikającym serduszkiem. Lekarz nie bardzo wiedział co powiedzieć, tylko tyle, że trzeba czekać. Stwierdził, że to początki 5 tyg. Ale ja dokładnie wiedziałam kiedy była owulacja, bo akurat miałam robione USG. I terminy mi się strasznie rozjechały. 2 tyg. później maluch już miał 1,33 cm a teraz fika w brzuchu i waży pewnie z 600-700 gramów. Bardzo często są rozbieżności na początku. Wszystko zależy od lekarza, sprzętu, ułożenia malucha i tempa jego rozwoju.
@Elizabeth68 a który to u Ciebie powinien być tc?
 
Dziewczyny, jestem już po wizycie.
Widać serduszko, puka sobie FHR 91/min,
CRL- długość zarodka 6,4mm,
YS - pęcherzyk żółtkowy 2,4mm.
no i Pani doktor powiedziała mi, że jest zaniepokojona bo ciąża wygląda o 2 tygodnie młodsza niż wynika to z transferu. Mam powtórkę USG za tydzień, także nie potrafię się cieszyć. Oby wszystko poszło dobrze :(
Trzymam kciuki aby wszystko było dobrze ✊✊✊aż się boję swojej wtorkowej wizyty
 
reklama
U mnie to delikatnie mówiąc początek wyglądał mało książkowo. W 6 tc 3 d miałam pierwsze USG i był zarodek wielkości 1,5 mm z pikającym serduszkiem. Lekarz nie bardzo wiedział co powiedzieć, tylko tyle, że trzeba czekać. Stwierdził, że to początki 5 tyg. Ale ja dokładnie wiedziałam kiedy była owulacja, bo akurat miałam robione USG. I terminy mi się strasznie rozjechały. 2 tyg. później maluch już miał 1,33 cm a teraz fika w brzuchu i waży pewnie z 600-700 gramów. Bardzo często są rozbieżności na początku. Wszystko zależy od lekarza, sprzętu, ułożenia malucha i tempa jego rozwoju.
@Elizabeth68 a który to u Ciebie powinien być tc?
Bardzo Ci dziękuje za powyższe słowa.
8t2d tak wychodzi z ostatniej miesiączki a z usg mam napisane 6t5d
 
Do góry