reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A tej w klinice nie dsz rady przyspieszyc lub dodatkowej zarezerwowac?
W aptece moze i cos bys dostala ale nie wiafomo co to wyszlo? Bakteria? Grzyb?
Mozesz kupic gynoxin optima 3 globulki i potem ze 3x zrobic irygacje z tantuum rosa. Do tego probiotyk doustny, np lacibios femina. Tylko po tym i tak by trzeba bylo wymaz powtorzyc
PytalAm o to czy da rade soe zapisac w przyszltm tyg bo zalezy mi jak najszybciej bo mieliśmy podchodzic do stymulacji. Powiedziala babka ze nie ma nic wolnego ale by dzwonic moze sie cos zwolni. Ale moze zrobie tak jak piszesz, a i tak bedzie trzrba zrobic ponownie wymaz. Kurde za piekne to wszystko bylo... zadzwonie w poniedzialej ponownie i zapytam czy cos jest wolnego. Az nagle czuje ze mnie wszystko tam w srodku boli i piecze
 
reklama
Dzisiaj po crinone miałam mocno rozowa maz a potem delikatne ślady czerwone krwi na tym co wyplynelo. Na bieliźnie śladów nie ma. Wiem ze crinone sie zabarwia na kolor ceglasty i brazowy. Ale to dzisiaj wyglada inaczej. Nie wiem czy się martwić. Dodatkowo zaczęło mnie boleć podbrzusze okresowo. Biorę crinone 2x1 plus duphaston 3x1. W 11dpt miałam Progesteron 19. Lekarz z kliniki wcale nie kazał go badać, zrobilam na własną rękę.
Wzięłam nospę i luteina pod jezyk 2x50mg.
Co jeszcze mogę zrobić?
Miała któraś podobnie?
 
Ostatnia edycja:
A tej w klinice nie dsz rady przyspieszyc lub dodatkowej zarezerwowac?
W aptece moze i cos bys dostala ale nie wiafomo co to wyszlo? Bakteria? Grzyb?
Mozesz kupic gynoxin optima 3 globulki i potem ze 3x zrobic irygacje z tantuum rosa. Do tego probiotyk doustny, np lacibios femina. Tylko po tym i tak by trzeba bylo wymaz powtorzyc
Zadzwonie jeszcze raz pozniej do b kliniki moze inna odbierze tel i wynegocjuje cos wiecej
 
Dziewczyny dzwoniono do mnie zkliniki ze w wymazach wyszla mi jakas bakteria ale nie powiedziano w ktirym badaniu i ze jesli bylabym w ciazy to trzrba leczyc a jesli nie jestem to nie trzeba wie wiem o ktora chodzi. I ze w czustosci pochwy wyszedl mi wynik nie zadowalajacy jakos pani go okreslila ale nie pamiętam i ze tu decyzja bedzie nalezala do lekarza.
I co teraz kurcze? Pewnie nir dopuszcza nas do stymulacji? :(:( Umowiona jesten na 8 maja dopiero.
Dziewczyny podpowiedzcie czy bede miala wszystko przesunięte czy dopuszcza mnie i czy to nie bedzie zagrazalo pozniej przrd transferem?
Może zadzwoń jeszcze raz do kliniki i zapytaj o która bakterię chodzi i jeśli to możliwe (masz blisko z dojazdem) to poproś o wystawienie recepty na to. Skontaktuj się ze swoim lekarzem, masz możliwość?

Byłam w podobnej sytuacji, miałam jakąś infekcję i zadzwoniłam do swojego lekarza i on w recepcji zostawił mi receptę. Tylko ja mam w tym samym mieście klinikę, ale chyba warto się skonsultować .
 
PytalAm o to czy da rade soe zapisac w przyszltm tyg bo zalezy mi jak najszybciej bo mieliśmy podchodzic do stymulacji. Powiedziala babka ze nie ma nic wolnego ale by dzwonic moze sie cos zwolni. Ale moze zrobie tak jak piszesz, a i tak bedzie trzrba zrobic ponownie wymaz. Kurde za piekne to wszystko bylo... zadzwonie w poniedzialej ponownie i zapytam czy cos jest wolnego. Az nagle czuje ze mnie wszystko tam w srodku boli i piecze
Mi podczas stymulacji tez coś wyszło. Dostałam leki i wszystko było zgodnie z planem. Wiec głową do góry. Jak nie możesz się zarejestrować do lekarza to sporoboj jak pisze @dżoasia. Gynoxin tez działa na jakieś bakterie. Chociaż ma głównie działanie grzybobojcze.
 
PytalAm o to czy da rade soe zapisac w przyszltm tyg bo zalezy mi jak najszybciej bo mieliśmy podchodzic do stymulacji. Powiedziala babka ze nie ma nic wolnego ale by dzwonic moze sie cos zwolni. Ale moze zrobie tak jak piszesz, a i tak bedzie trzrba zrobic ponownie wymaz. Kurde za piekne to wszystko bylo... zadzwonie w poniedzialej ponownie i zapytam czy cos jest wolnego. Az nagle czuje ze mnie wszystko tam w srodku boli i piecze
ponaciskaj babkę w recepcji, że podchodzicie do stymulacji i masz infekcję i nawet po godzinach przyjdziesz i ostatnia w kolejce, myslę, że taka wizyta trwa max 5 min skoro mają wymaz i trzeba tylko wypisać leki. A najlepiej zadzwoń do lekarza i niech on podejmie jakąś decyzję! :)
 
Kurcze kochana szkoda że nie dopytałaś o jakie badanie chodzi, ale z tego co kojarzę jak są jakieś bakterie to do transferu nie dopuszcza. Co do stymulacji i punkcji to wydaje mi się, że też marne szanse.

Idź do jakiegoś gina zwykłego po antybiotyk na te bakterie. Zawsze lepiej teraz to zwalczyć jak czekać ponad tydzień czasu.
Nie mam wyboru jak tylko czekać. Doktorka powiedziała, że gdyby te przesuniecie było przy ciąży z naturalnym poczęciem to by sobie głowy nie zawracała. A w moim przypadku znamy datę transferu itd. Mówiła, że co prawda stymulację zaczęłam 3 dnia i implementacja mogła być trochę później, ale mimo wszystko do kontroli i tak. Brzuch i głowa mnie z nerwów boli a to początek dopiero :/
A tej w klinice nie dsz rady przyspieszyc lub dodatkowej zarezerwowac?
W aptece moze i cos bys dostala ale nie wiafomo co to wyszlo? Bakteria? Grzyb?
Mozesz kupic gynoxin optima 3 globulki i potem ze 3x zrobic irygacje z tantuum rosa. Do tego probiotyk doustny, np lacibios femina. Tylko po tym i tak by trzeba bylo wymaz powtorzyc
Aaa pani powiedzial o tej bakteri tak... czy pani jest w ciazy? Mowie ze nie a o co chodzi? Bo w posiewie wyszly bakterie ale je sie leczy tylko w ciazy no i czystosc pochwy wyszla jakas tam wiec tu lekarz bedzie ppdejmowal decyzje. O tak dokładnie powiedzial i najszybszy termin podala na 8 maja
 
Dzisiaj po crinone miałam mocno rozowa maz a potem delikatne ślady czerwone krwi na tym co wyplynelo. Na bieliźnie śladów nie ma. Wiem ze crinone sie zabarwia na kolor ceglasty i brazowy. Ale to dzisiaj wyglada inaczej. Nie wiem czy się martwić. Dodatkowo zaczęło mnie boleć podbrzusze okresowo. Biorę crinone 2x1 plus duphaston 3x1. W 11dpt miałam Progesteron 19. Lekarz z kliniki wcale nie kazał go badać, zrobilam na własną rękę.
Wzięłam nospę i luteina pod jezyk 2x50mg.
Co jeszcze mogę zrobić?
Miała któraś podobnie?
Luteiny nie przerywaj jak zaczelad. Dopchaj sie jeszcze magnezem i polez
 
Może zadzwoń jeszcze raz do kliniki i zapytaj o która bakterię chodzi i jeśli to możliwe (masz blisko z dojazdem) to poproś o wystawienie recepty na to. Skontaktuj się ze swoim lekarzem, masz możliwość?

Byłam w podobnej sytuacji, miałam jakąś infekcję i zadzwoniłam do swojego lekarza i on w recepcji zostawił mi receptę. Tylko ja mam w tym samym mieście klinikę, ale chyba warto się skonsultować .
2 godziny jazdy do kliniki. Ale bede dzwonic pozniej i dopytam
 
reklama
ponaciskaj babkę w recepcji, że podchodzicie do stymulacji i masz infekcję i nawet po godzinach przyjdziesz i ostatnia w kolejce, myslę, że taka wizyta trwa max 5 min skoro mają wymaz i trzeba tylko wypisać leki. A najlepiej zadzwoń do lekarza i niech on podejmie jakąś decyzję! :)
Do lekarza wlasnie nie mam namiaru tylko przrz rejestracje ale bede dzwonic i zobaczymy co mi powie dalej
 
Do góry