reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczynki,żeganam się. Nie udało mi się beta ani drgnęła a estradiol i progesteron spadły.Nie wiem na co liczyłam,ale dziś jest najgorszy dień mojego życia!



Współczuje ci wiem jak to jest .
Dziś sobie płacz ile dasz rady a jutro spojrzysz na to w inny sposób .
Ja też płaczę lecz robie to w ukryciu przed mężem bo on i tak to gorzej przechodzi ode mnie . U nas to ja wszystko ciągnę bo on już by się podał po pierwszej inseminacji nie udanej .
 
Dziewczyny w tą sobote robimy juz reszte badan tzn toksoplazmoza przrciwciala rozyczki, hiv itp. Czy zrobić jeszcze sobie tsh teraz czy kiedy? Bo na poczatku maja mam zaczac stymylacje a ok 12 maja mialam dac znac endokrynologowi jaki po 3 miesiacach jest wynik. Wiec nie wiem czy zrobic teraz czy pozniej to tsh?
Justyś to już prawie działacie! Ależ się cieszę! [emoji2] Koniecznie dawaj znać to ja tutaj trochę fluidów prześle. Bardzo chętnie zarażę mdłościami i innymi dolegliwościami każdą z was [emoji14]

Zaciskam kciuki [emoji110][emoji110]
 
Hej dziewczyny mam pytanko nie sądzicie że to jakiś absurd 02.04 minął mi termin do zapłaty za depozyt aczkolwiek w zeszłym roku mówili mi że mam czas do końca kwietnia więc się nie spieszyłam bo 29.04 mam transfer dwóch ostatnich śnieżynek dzisiaj mi przyszło pismo że muszę zapłacić za cały rok z góry chociaż wiedzą że za 4 dni już będzie ETM Masakra jakaś
 
reklama
Vikalendst: 17982042 pisze:
Justyś to już prawie działacie! Ależ się cieszę! [emoji2] Koniecznie dawaj znać to ja tutaj trochę fluidów prześle. Bardzo chętnie zarażę mdłościami i innymi dolegliwościami każdą z was [emoji14]

Zaciskam kciuki [emoji110][emoji110]
Kochana no robimy te wszystkie badania, mam nadzieje ze wyrazy i genetyka beda ok jesli tak to ok 8 maja stymulacja. Dzis juz zakupilam femibion 1 i sok z aronii. Nigdy w dziecinstwie nie lubilam aronii a tu prosze sama z własnej woli bede popijac haha. Kochama z chęcią wezme te mdlosci, moge nawet spać z glowa w misce byleby sie udalo :rofl::rofl:
 
Do góry