reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny przepraszam Was najmocniej ale padła mi bateria A dopiero do domu dotarłam!!!!
Mam nadzieję że mi to wybaczycie!!!
A beta..... dzisiaj jest 63!!!
Nie wiem czy to mało czy w sam raz! Przepraszam za moje głupie pytania ale pierwszy raz podchodzę do ivf i jestem zielona w tych wszystkich liczbach.
Mam nadzieję że wynik jest ok jak we wtorek było 6 A dzisiaj w piątek 63...
Jest super!!!! Ciaza malowana!!! Teraz sprawdzaj przyrosty tzn w poniedzialek dalej zrob bete
 
Gorączki nie mam, jak to przy przeziębieniu stan przed gorączkowy, zatkany nos, zatyka mi uszy, ogólne osłabienie, brak siły na cokolwiek, ale da się przeżyć. Nie wiem co robić, nie chce sobie zaszkodzić, nie wiem czy organizm sobie poradzi przy tych lekach czy wszystko będzie się swobodnie rozmnażać i będzie się tylko pogarszać. Wysłałam zapytanie do Doktora, jak dostanę info zwrotne to dam znać, jakby któraś kiedyś była w takiej sytuacji.
Dostałam wiadomość, dalej mam brać leki dopóki się nie pogorszy jeśli nie uda się opanować infekcji mam odstawić i zacząć kurację od początku w kolejnym cyklu.... mam nadzieję że przejdzie jakoś.
 
Gratulacje kochana [emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji3590]
Dziewczyny przepraszam Was najmocniej ale padła mi bateria A dopiero do domu dotarłam!!!!
Mam nadzieję że mi to wybaczycie!!!
A beta..... dzisiaj jest 63!!!
Nie wiem czy to mało czy w sam raz! Przepraszam za moje głupie pytania ale pierwszy raz podchodzę do ivf i jestem zielona w tych wszystkich liczbach.
Mam nadzieję że wynik jest ok jak we wtorek było 6 A dzisiaj w piątek 63...
 
reklama
Kochane dziewczyny powoli żegnam się z forum. Otrzymałam tutaj dużo wsparcia i zrozumienia:) Pewnie wrócę wszak jeszcze jeden zarodek czeka. Po CC odczekam rok. W tym czasie to wszystkie będziecie w ciąży, życzę wam tego z całego serca:)
Mam do was jeszcze jedną prośbę, może ktoś mi napisać na priv numer telefonu do dr Bartosza P. z Bociana. Niestety nie zapisałam sobie jego numeru.
 
Do góry