reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Nie pomoge, ja mialam po transferze utrzymywany progesteron na poziomie ponad 100 ng/ml ale sprawdzany przez badania krwi co 3 dni, jesli Cie to niepokoi to moze warto skoczyc na progesteron przed wtorkiem żeby w razie czego podnosic, moja kolezanka miala wielkie dawki progesteronu i zastrzyki prolutex a i tak profesteron miala niski, ja sprawdzalam co kilka dni dla swoetego spokoju :)

I chyba tak zrobię [emoji106][emoji847]
 
@dżoasia @sssurykatka @Kurcia. A takze pozostale dziewczyny wiem temat walkowany tutaj tyle razy ze... Co moge robic zeby endometrium uroslo dzis 10/11 dzien sztuczny cykl i ma 7 uda sie do poniedzialku mam czas wizyta decydujaca wtedy wiem 2 dni a ja chce cudu....
Jedyne co mi przychodzi do głowy to zwiększ sobie dawkę estrogenów, ale czy to rozsądne to nie wiem, ile masz teraz?
 
hejka. Czy któraś z was zna się na interpretacji badań immunologicznych? Czy te wyniki są ok?
961989
 
reklama
Do góry