reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kochana ciesz sie bo ty mialas dwie b komórki i udalo sie z jedna ktora zostala, a niektire maja po 5 zarodkow juz i sie nie udaje, lub po kilka stymulacji. Ciesz sie kochana i glowa do gory jak tu bedzie wzzystko dobrze to zawsze możesz zaczac po jakims czasie kolejna stymulacje i starania o dzidzie :);)
Tylko, że ja mam 32 lata, boje się, że za późno będzie dla mnie za jakieś 2-3 lata. I tak mam tylko jeden jajnik sprawny po laparoskopii torbieli jajnika. No ale nie będę się tym martwić na zapas, bo pierdolca idzie dostać.
Grunt, żeby kropek rósł zdrowo :)
 
reklama
Tylko, że ja mam 32 lata, boje się, że za późno będzie dla mnie za jakieś 2-3 lata. I tak mam tylko jeden jajnik sprawny po laparoskopii torbieli jajnika. No ale nie będę się tym martwić na zapas, bo pierdolca idzie dostać.
Grunt, żeby kropek rósł zdrowo :)
Dokladnie. Teraz o tym nie myśl. Czas pokaze. Ciesz sie tym co teraz. A woele z nas tu jest powyżej 32lat wiec nie martw sie :)
 
Zapłodnili mi 5 komórek z czego 2 poprawnie. Dowiedziałam się, że podadzą mi jedną a druga niestety przestałą się rozwijać. Trochę mam żal, że nie wyszło więcej, ale ciesze się, że chociaż z jednym się udało.
Także jeden zarodeczek.
A Ty ile masz mrozaków?
Mam te dwa i tyle. Moj pierwszy transfer sie nie udal.
 
Dziękuję że pytasz. Atakuję atakuję!! :D



U mnie własnie to raczej nie była opryszczka tylko niewiadomo co. Bo najpierw miałam bolącą krostkę, która po wyciśnięciu równiesz wyszła i był to wrastający włos. a później miałam jeszcze takie 3 kuleczki które ani nie bolały ani nic i w końcu same zeszły, ale ze względu na nie lekarz wolał odwołać bo nie wiadomo co to było.
Ale to co bolało najbardziej i z czego wyszła ropka to wrastający włos więc może masz to samo.
Powiem ci ze mam to od wewnetrznej strony wargi sromowych i mnie martwi to bardzo a mam w czwartek intralipid i w piatek transfer co ja mam robic. ;(
 
reklama
Do góry