reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kochana a bierzrsz dwie blastki? Dobrze rozumie? Staraj sie w pracy przy korzystaniu z toalety przemywac to miejsce po sikaniu...
Tak dwie wracaja ze mna do domu w piatek ;)mam dwie i dwie biore ze soba. Jesli ma się udać to sie uda wierzę w nie bardzo tym razem nastawilam sie ze ma sie udac ❤❤wierze bardzo...
 
Hej. Moim zdaniem to nie jest opryszczka...ja niestety na nią choruje i przez to mialam raz cc i raz odwołany transfer. Opryszczka wygląda jak małe pecherze z surowicą w srodku...nie biała...przezeoczysta raczej ...bardzo boli...i sama goi sie długo...
Mysle ze to jakis kaszak lub coś w tym stylu ale mozesz udać sie do dermatologa albo gina zeby to obejrzał...
Niby cos wyszlo bialego z tego chodz wygladalo jak taka przezroczysta potem po pracy sie w doktora tez zabawie.
Transfer w piatek wiec panikuje
 
Hej, kochana, u mnie tez wczoraj okres się zaczął... Na szczęście nie bolesny, ale pamiętam te bóle - odkąd usunęłam mięsniaka, zresztą dowiedziałam sie o nim przy podejściu do ivf, to już żadnych dolegliwości nie mam, tylko huśtawka hormonalna ;) Fizycznie więc ok, ale psychicznie nadal jestem rozbita... Na pewno odpuszczam ten cykl, muszę odpocząć. Myślę o tym, żeby się wybrać na akupunkturę, bo tego jeszcze nie próbowałam ;)
A za ciebie trzymam mocno kciukasy. Będziesz podchodziła na naturalnym czy sztucznym?
odpoczywaj, nabieraj sił :) ja tym razem na naturalnym...
 
reklama
@Kurcia co u Ciebie? Atakujesz swój kriobank już w tym cyklu?

Dziękuję że pytasz. Atakuję atakuję!! :D

@Kurcia jak wygladala u Ciebie ta opruszczka bo rozumie ze byla na drogach rodnych?
Kuzwa dziewczyny nie wiem co to jest od strony wewnetrznej warg pojawila mi sie taka bolaca krostka powiekszona niby opis pasuje do opryszczki z tego co juz sie rano naczytalam czasem mialam cos takiego ale nie zwracalam na to uwagi tu sie dowiedzialam ze to nie dobre o ze to moze byc ta opryszczka. Przepraszam za opis ale jak to przycislam to wyszla z tego biala wydzielina jak by zwykla krosta tradzikowa czasem na twarzy. Czy to moze byc opryszczka dodam ze jestem przed transferem a raczej sie do niego przygotowuje. ;( zawsze cos musi byc.
@dżoasia @annemarie

U mnie własnie to raczej nie była opryszczka tylko niewiadomo co. Bo najpierw miałam bolącą krostkę, która po wyciśnięciu równiesz wyszła i był to wrastający włos. a później miałam jeszcze takie 3 kuleczki które ani nie bolały ani nic i w końcu same zeszły, ale ze względu na nie lekarz wolał odwołać bo nie wiadomo co to było.
Ale to co bolało najbardziej i z czego wyszła ropka to wrastający włos więc może masz to samo.
 
Do góry