reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Beta 0,1
Nie udało się! TO KONIEC! Nie mam już zarodków!
Wszystkim dziękuję za wsparcie i miłe słowa. Może kiedyś wrócę do gry, ale na razie... Same wiecie...
Kochanie... Wiem, że w żadnych słowach nie znajdziesz pocieszenia, bo to trudne :( Z ogromną chęcią oddałabym Ci swój zamrożony zarodek. Niechęć do walki całkowicie rozumiem zważając na caly skomplikowany proces. Ale nie ma rzeczy niemożliwych i w to trzeba wierzyć.
 
Mam pytanie ...
Zapomniałam jak było przy ostatniej stymulacji...
czy mogę się kochać z mężem czy podczas stymulacji odpuścić ?
Może to głupie pytanie ale nie pamietam [emoji20]
 
Biorę wszystkie fluidy :) Bardzo ich potrzebuje :) Transfer był dużo gorszy od poprzedniego... Bolesny... Lekarz nie mógł się dostać, przez moją blizne po cesarce. Poprzedni transfer trwal 2 minuty a ten 35 minut... Pytałam lekarza czy to może mieć wpływ... Mówił, że nie ale ja i tak już w internecie się naczytalam :/
Jejku...współczuję...u mnie teraz było tak samo...chyba kobieta tam ze 30 min grzebała jakby skarbów szukała...;)
Ale najważniejsze że sie udało malucha tam włożyć, więc trzymam kciuki, żeby się tam pięknie rozgościł na kolejne 9 miesiecy :)
 
reklama
Jejku...współczuję...u mnie teraz było tak samo...chyba kobieta tam ze 30 min grzebała jakby skarbów szukała...;)
Ale najważniejsze że sie udało malucha tam włożyć, więc trzymam kciuki, żeby się tam pięknie rozgościł na kolejne 9 miesiecy :)
Niech mocno trzyma się mamusi
 
Do góry