reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Bardziej doswiadczone dziewczynki czy przyrost jest ok w 9 dniu po transferze? Bo ja sie tak mysle ze te pierwsze 2 dni po transferze odpadaja bo I tak beta byla 0.8
Ja doswiadczona nie jestem, ja teraz po 5dniowej blastce mialam bete w 8 dniu 139, ale profesor sam powiedzial ze roznie sie zarodki zadomowiaja w endonetrium i ze czasami proszą o zrobienie hcg po 14 dniach, bo wlasnie moze sie pozniej zaimplantowac i niepotrzebny stres, u ciebie beta ruszyla, rosnie ladnie, jest git [emoji4][emoji8]
Witam.Juz jakiś czas temu pisałam tu na forum.Teraz jestem po drugim nie udanym transferze w Artemidzie w Białymstoku.Zostal mi jeden mrozaczek i chciałabym zmienić klinikę.Ktos mi Pisał że jest możliwość przeniesienia zarodka do innej kliniki.Czy możecie mi polecić jakąś klinikę i lekarza?Będę bardzo wdzięczna.
Polecam kriobank, fajnie podchodza rzeczowo do tematu, ja moze mialam farta a moze sie naprawde znaja, bo udało sie za 1 razem :)
 
Opuszczam to forum bo nikt nie odpowiada na moje pytania i zamiast jakiegoś wsparcia mam tylko nerwy
Nie denerwuj się kochana. Na Twoje pytanie żadna nie zna po prostu odpowiedzi. Nie ma tu dziewczyn po 30 transferach, żeby wypowiedzieć się co w razie dwóch pęcherzyków.
Ja miałam na początku po 6 dniowej stymulacji 5 szt. Lekarz zadecydował, że to za mało i dołożył zastrzyki na kolejne 4 dni. Wychodowałam 11, pobrano mi z nich 5 komórek z czego zaplodniły się 2 a podano jedną. Ten drugi zarodek obumarł i zostałam z jednym podanym w transferze.

Także moim prywatnym zdaniem lepiej cierpliwie poczekać na odpowiednią ilość pęcherzyków, ile to odpowiednia to nie wiem. Tu lekarz decyduje. Nie wiem czy przy dwóch będą Ci robić punkcje skoro może nic tam nie być- jak u mnie. Mi lekarz powiedział, że nie ma z czego wybierać wśród 5 i zalecił dalszą stymulacje.

Życzę powodzenia i trochę cierpliwości
 
Pinia, poczekaj do jutra co ci w klinice powiedza i poczekaj na przyrost. Beta musi teraz ruszyc z kopyta i za dwa dni byc przyrost o conajmniej 66%.
Na Usg mozesz isc jak osiagnie wartosci okolo 1000, zeby cos juz zobaczyc.Trzymam kciuki[emoji110]️
No to nic nie pozostalo tylko czekac kurde sil mo juz brak
 
reklama
Ja doswiadczona nie jestem, ja teraz po 5dniowej blastce mialam bete w 8 dniu 139, ale profesor sam powiedzial ze roznie sie zarodki zadomowiaja w endonetrium i ze czasami proszą o zrobienie hcg po 14 dniach, bo wlasnie moze sie pozniej zaimplantowac i niepotrzebny stres, u ciebie beta ruszyla, rosnie ladnie, jest git [emoji4][emoji8]Polecam kriobank, fajnie podchodza rzeczowo do tematu, ja moze mialam farta a moze sie naprawde znaja, bo udało sie za 1 razem :)

A jakiegoś lekarza możesz polecić?Zbieram teraz informację, bo nie chce tracić trzeciego zarodka.Moze ktoś inny zleci większa ilość badań i dowiem się co jest nie tak.
 
Do góry