reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczynu juz jestem po wizycie w domu.
Badanie chromatyny odebrane, wyniki napisalam wczesniej. Lekarz po raz 4 powtarzal ze z tymi wynikami nasienia to tylko in vitro (powtarza sie). To tak chromatyna jak na takie kiepskie nasienie to nie jest tragiczna.

Lekarz stwierdzil ze nie ma co czekać i trzrba zaczac szybko robic badania by nasienie nie pogorszylo sie bardziej bo poprawy i tak nie ma. Wiec...
1. Maz i ja mamy zrobic kariotypy
2. Mąż ma wykonac CFTR i AZF
3. 4 tyg od pobrania krwi do w.w badan mam przyjechać na wizyte i pobierze mi lekarz wymazy a na samym koncu badania z krwi.

Wszystko tak nam dzieli poniewaz wszstkie badania wazne sa u nas tylko 3 miesiace do pierwszego transferu. Wiec nie mozemy juz robic badan i wymazow tylko te genetyczne na razie.

Musimy to rozplanowac jakos logistycznie bo seminogram byl robiony w lutym i moze uda sie nie robic kolejnego przed transferem.

Badania meza hormonow typu lh, fsh, prolaktyna i testosteron to zawalolismy bo maz zrobil je zaraz po zakonczeniu brania tabletek wiec wynik jeszcze nie jest miarodajny wiec maz ma je powtórzyć glpwnie testosteron i lh na poczatku kwietnia bobte wyniki byly po lekach ponad norme.

U mnie dzis 12dz cyklu, polipow brak, naturalnie zaczynaja rosnac pecherzyki na prawym jajniku, endometrium na uzg jest ok.

Dziewczynki chyba tyle.
Ufff jesteśmy krok do przodu.
 
Dziewczyny doradzcie mi te genetyczne badania zrobic w labie w klinice czy w zwyklym miejskim labie? Bo oni i tak te badania z kliniki wysylaja do krakowa.
 
reklama
Do góry