reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej. Beta potwierdzona, dziś 0,1......no nic, czeka jeszcze mrożak.... 3 dniowy zarodek. Nie wiecie jak to jest- czy po rozmrożeniu od razu podają czy hodują jeszcze do blastocysty w NOVUM?? czy któraś z was miała podobną sytuację?
Powodzenia dziewczyny.
Ja na razie muszę odpocząć i chciałabym, aby lekarz się postarał znaleźć przyczynę dlaczego tak się dzieje....:(
Mam się pojawić w 20 dc.
Z reguły od razu podają, mi po 4 niepowodzeniach (a właściwie 5ciu, bo jeden zarodek padł), zaproponowali hodowlę po rozmrożeniu do blastocysty, ttylko ja miałam jeszcze 4 w zapasie. Więc rozmrozili 4, 2 podali, jeden padł, jednego zamrozili z powrotem. To było po konsukonsultacji z szefową.
 
reklama
Hej. Beta potwierdzona, dziś 0,1......no nic, czeka jeszcze mrożak.... 3 dniowy zarodek. Nie wiecie jak to jest- czy po rozmrożeniu od razu podają czy hodują jeszcze do blastocysty w NOVUM?? czy któraś z was miała podobną sytuację?
Powodzenia dziewczyny.
Ja na razie muszę odpocząć i chciałabym, aby lekarz się postarał znaleźć przyczynę dlaczego tak się dzieje....:(
Mam się pojawić w 20 dc.

Przykro mi :((((
 
reklama
Kochane dzisiaj 8 dpt 5 dniowej blastocystoty wynik to 116.2 mIU/Ml czy to oznacza ciążę.Zaznaczam że transfer był bez podania zastrzyków dwa miesiace po punkcji. Pozdrawiam i czekam na odpowiedz od Was:-)
Gratulacje. Piekny wynik.
Na cyklu naturalnym czy sztucznym bylas przed transferem??
 
Do góry