reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kochane dziewczynki mam pytanie. Czy są tutaj kobietki, które miały podany trzydniowy zarodek? Jestem od wczoraj po transferze zarodka cl 8.2 i się zastanawiam czy taki maluch ma szansę.
Niestety po punkcji mieliśmy tylko 3 komórki (długi protokol). Jedna się nie nadawała do zapłodnienia, jedna się nie zaplodnila, a jednego mi wczoraj podali.
Ogólnie u mnie jest problem z tym, że moje pęcherzyki są puste :( to nasze drugie podejście i mam już dość.
Moj 3 dniowy ma aktualnie 7 miesiecy ;) powodzenia ;)
 
reklama
Dziewczyny może troche odbiegnę od tematu ale meczy mnie problem obrzęków, zbierania wody w organizmie ... szczególnie brzuch i uda
To mój prawie 5 miesiąc na lekach a ja czuje się jak słoń a w ciąży to juz całkiem spuchne jak mi się uda w nią wogole zajść ( a to napewno nie będzie dobre dla dzidzi ) [emoji20]
Waga pokazuje 8 kg na plusie a ja nie wiem jak przystopować to puchnięcie?
Macie jakieś sposoby?
 
tak, 2 5cio dniowe

podaj wcześniejsze wartości, ilu dniowe zarodki i który dziś dpt?

Ja jeździłam do Paśnika. Jedziesz na pierwszą wizytę, potem robisz badania, na kolejnej wizycie ustala ci leczenie, a potem ewentualnie kontaktujecie się mailowo, więc nie ma tragedii, to złoty chłop :) Chyba, że bardzo ci nie po drodze to możesz spróbować zapisać się w Krk do Sachy - ale z drugiej strony chodzą słuchy, że jeśli zleciliby ci szczepienia limfocytami to te Paśnikowe są skuteczniejsze, nie wiedzieć czemu ;)

5cio dniowe dziś 9dpt :)
11.03-5 dpt - 15,99, 13.03-7dpt- 69,7, 15.03- 9dpt-172
Ciężko się połapać w tym wszystkim haha:) A co mówić późnej:)
 
Dziewczyny może troche odbiegnę od tematu ale meczy mnie problem obrzęków, zbierania wody w organizmie ... szczególnie brzuch i uda
To mój prawie 5 miesiąc na lekach a ja czuje się jak słoń a w ciąży to juz całkiem spuchne jak mi się uda w nią wogole zajść ( a to napewno nie będzie dobre dla dzidzi ) [emoji20]
Waga pokazuje 8 kg na plusie a ja nie wiem jak przystopować to puchnięcie?
Macie jakieś sposoby?
A jakie leki bierzesz ze tak puchniesz? Kurcze ja nawet grama nie przytylam
 
Dziewczyny może troche odbiegnę od tematu ale meczy mnie problem obrzęków, zbierania wody w organizmie ... szczególnie brzuch i uda
To mój prawie 5 miesiąc na lekach a ja czuje się jak słoń a w ciąży to juz całkiem spuchne jak mi się uda w nią wogole zajść ( a to napewno nie będzie dobre dla dzidzi ) [emoji20]
Waga pokazuje 8 kg na plusie a ja nie wiem jak przystopować to puchnięcie?
Macie jakieś sposoby?
Ja po zastrzykach tez puchlam ale jak przestalam je brac to zeszlo ze mnie.
 
reklama
Powiem Wam, ze lekarz zapisal mi na kartce potencjalny koszt ivf
Do 10 000 max
No i kurka wodna - mial racje!
U mnie wyszlo 9 tys z kawalkiem

Dokladnie - oby nie bylo trzeba zaczynac od nowa stymulacji bo to najbardziej boli po kieszeni i punkcja...
A mogłabyś rozpisac to wszysyko co ci lekarz napisal? Jesli to nie problem.
 
Do góry