reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej dziewczyny. Dzisiaj 25 dc, po odwołanym transferze jestem dzisiaj 8 dzień z duphastonem 2x 1 i po odstawieniu miałam czekać na miesiączkę. Ale zauważyłam właśnie delikatne plamienie żywo czerwoną krwią. Czy może się zdarzyć że bez odstawiania duphastonu dostanę miesiączkę? Pomóżcie kobietki @dżoasia @annemarie @Kurcia @ilmenau @jagodaaga @Dzoannna @Sol @Mieciu85

Ja biore dupka i luteinę 3x1
Niestety nie udało nam się zaskoczyć na naturalsie ale wizyta dopiero w poniedziałek wiec biore cały czas ale żadnych plamien nie mam ani krwi
 
Mam pytanko do Was - po transferze nadal staracie sie nie uzywac kosmetykow zapachowych i perfum?? Do testu?
Ja od transferu zachowywalam sie tak samo nawet bralam kapiele tylko ze nie takie gorace jak zazwyczej i nie dlugie tylko takie 15minutowe, jadlam wszystko jak zawsze, zupelnie nic nie zmienilam tylko tyle ze nie bylo przytulanka Przez 2 tyg.
 
no to wydaje się, że beta faktycznie jednodzidziusiowa ale za to zacna ;)

@Marzycielka7 pij dużo, żeby wypłukiwać te leki, herbata z pokrzywy działa trochę moczopędnie więc może i obrzęki trochę zejdą, a przede wszystkim powiedz o tym lekarzowi, moze trzeba leki zmienic. 8kg w 5 miesięcy to niestety dużo.

Picie płynów to jeden z moich problemow [emoji20]
 
reklama
Do góry